Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi a3


daniel1540

Rekomendowane odpowiedzi

jak niektórzy już wiedzą jestem początkujący... tak jak radziliście poszukałem dużych printów bo one są dokładne... a więc tak...narazie mam maskę ale chce to zrobić dokładnie...będzie długo ale dokładnie... (w miarę moich możliwości)

 

pokazuje siateczki... pewnie za gęsta co? ale niestety nie potrawie tego ominąc...

audi2az5.jpg

audi3hs2.jpg

audi4oq0.jpg

audi5in2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heheeh siatka niby za gesta??!! Dla mnie jest uboga!! Co do dopasowania do printow to czasami trzeba improwizowac - nie zawsze wszystko pasuje - ale Audi mozna przynzac, ze maja priny bardzo dobre :) Bywa tak ze spasujesz do printa z gory i z boku a z przodu nie bedzie sie to ni jak mialo do reszty... Siatke bym zagescil, ale jak piszesz, ze jestes poczatkujacym to mozesz miec problemy... I wbrew pozorom Audi jest trudne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj do pierwszego postu miniaturke z postępu pracy wielkości bodajże ok 80x80 pikseli może ciut większą i umieść ją w pierwszym poście, tam masz opcje dodatkowe i znajdź zarządzanie załącznikami, zrób upload miniaturki.

załącznik z pierwszego postu pobierany jest jako miniaturka którą widać zanim wejdziesz do swojego wątku i pamiętaj ją uaktualniać w miare postępu prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miare postępu prac
Yyy... :PP okazuje się że kolejny raz musze zacząć od nowa... zauważyłem że moja metoda jest złą metodą... w większości pracach widzę że najpierw modeluje się kształt auta z małej ilości polygonów... a później zwiększa się ją przy pomocy opcji "cut" ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój pierwszy model więc nie wymagaj czegoś takiego xD

 

a dlaczego nie?? modeluj, poprawiaj, zagęszczaj, i przyglądaj się ciągle dobrym referkom. Przecież oczy masz i widzisz co jest źle więc możesz coś tam przesunąć, poprawić itd. Serio, więcej ambicji :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności