Skocz do zawartości

Koniec metalu w Polsce?!


Gość Bad Moon

Rekomendowane odpowiedzi

Bad Moon '...a jutro co? ' Jak co Disco Polo http://giertych-stop.kom.pl/downloads.php?cat_id=2&download_id=18

 

Joint proponuje dla relaksu odśpiewać protest song http://www.roxy.fm/index.php?d=link&p=ramowka/player.php&id_link=0

 

ps. Joint Ja głosowałem na PIS no cóż miało być inaczej. W następnych wyborach to naprawdę nie wiem, na kogo głosować żadna partia do mnie nie przemawia.

 

no i to tyle na ten temat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Joint -> byś ale nie głosowałeś. Nawet jeśli to nie upoważnia Cię do mieszania z błotem ludzi za ich wybór. Nie rób tego.

 

Dobra Panie i Panowie, to trochę idzie za daleko. Nie obrzucajcie się błotem tylko prowadźcie normalną konwersację. Inaczej wiadomo jaki los spotka ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra Sir Leru ;)

Kurcze ale w Polsce sytuacja jest jaka jest a najgorsze ze NIC sie nie da z tym zrobić; no ewentualnie samemu sie do władzy dorwać :D

Mozemy wytypować kogoś z Max3d; na posła; zeby nasze skormne postulaty probował wypełniać :P albo chociaz blokować co smieszniejsze ustawy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh, moja misternie(mizernie?) przygotowana prowokacja nie przeszła... yhh...

 

1. sytuacja w polsce jest dobra, oprócz tego że od początku były problemy ze służbą zdrowia, już reformy miały to poprawić ale nie wyszło. Za mało miejsc w pracy macdonaldach. Przemysł graficzny nie tak rozwinięty jak byśmy chcieli:)

 

2. Postulaty róznych ludzi z max3d są tak kolidujące ze sobą i sprzeczne że conajmniej 2 posłów trzeba by mieć:).

 

3. narazie żadne absurdalne przepisy w życie nie weszły. A to że Roman albo jeszcze lepiej Zawisza mówi niewiele znaczy.

 

4. I to opozycja i media wykpiewają polskie państwo. to taki sadomasochizm troche. np. posłuchajcie sobie na trójce obrad sejmu i porównajcie to z tym co mówią w mediach. Kreowany jest wizerunek że niczego nie zrobili od 2 lat, a to nie prawda. (zaraz będą odp.typu: 'taaak; wprowadzili mundurki' ale nic na to nie poradze)

 

Jeżeli jesteście za Korwinem Mikke to głosujcie na niego. Bo problemem w polskich wyborach jest wybieranie tzw. 'mniejszego zła' zamiast zagłosowanie na swojego kandydata. Wiele osób głosuje na pis/po a niby jest za UPR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem, gdy mam czas, oglądam sobie obrady sejmu i owszem, dyskutują, głosują, czasem się wyzywają, pomawiają, ale coś tam robią. Z tych dobrych rzeczy mogę wymienić sądy 24-godzinne, jazda przez cały rok na światłach mijania i inne sprawy mniejszej lub większej wagi. Jednak to chyba za mało.

 

Stanowczo zbyt wiele czasu i uwagi poświęca się na tych wszystkich ubeków, esbeków etc. Niech sejm i rząd zajmą się budwą i naprawą dróg, podatkami, kosztami pracy, a przestaną się uganiać za demonami przeszłości.

Mnie nie interesuje to, czy w Trybunale Konstytucyjnym, czy gdziekolwiek, zasiada sędzia, którego córka siostry zięcia ma teczkę w IPN. Zamiast tego, niech zajmą się np. porządnie polityką zagraniczną i oświatą, zaczynając od wygonienia tych oszołomów z rządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* tak samo jezdzenie na swiatlach (juz jeden komplet wymienilem)

* przepisy w tunelach jakich w Polsce nie ma

* akcje CBA w szpitalach

* lustracja

 

nie wspomne ze ze wszystkich teczek zaginela tylko jedna (ciekawe kogo? ;p)

 

nie chce mi sie gadac o polityce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rządzenie państwem to bardzo skomplikowane zarządzanie a nie populistyczny koncert życzeń. niestety polski „głupi lud, który wszystko kupi” (cyt.: poseł Kurski, PIS) wierzy w cuda i traktuje wybory jak konkurs audiotele. dzięku temu na kierowniczych stanowiskach wszystkich szczebli naszego państwa mamy teraz nieprzystosowanych cywilizacyjnie kretynów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif niestety taka prawda. Na stanowiskach mamy niekompetentnych ludzi, raz ktoś jest ministrem sportu, później rolnictwa później zdrowia itp. Czy są aż takim geniuszami że znają sie na tych wszystkich dziedzinach? Ze już nei wspomne o ministerstwie edukacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiadam, że rząd to jedno wielkie piekło razem ze swoimi dwoma bracmi Diablo i Diablo2. Pod postacią sejmu ukryte jest ich sanktuarium w którym odprawiają czarne msze. Bleee

 

Apokalipsa już się rozpoczęła - dostaliśmy Euro 2012 - wtedy też będziemy mistrzami Europy a grudniu świat się skończy. Piękny scenariusz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności