Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ferrari 599 GTB


Zarowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siema. Dzięki za komentarze. Mogli byście sprecyzować co jest krzywo najlepiej pozaznaczać :D. Rowki są jeszcze nie powykańczane bo w końcu to dopiero początki :D

 

..:: 3D XTREME ::.. - w maxie tez da rade :D:D

mrkrzysiek - to ja bym chciał modelować tak jak ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę... to Ferrari to jeden z najpiekniejszych modeli jakie widział świat - przynajmniej moim zdaniem ;-)

strasznie mi się podoba (!) sam kiedyś chciałem tą piekność wymodelować, ale co tu dużo gadać trudna jest jak cholera... te wszystkie wloty i krągłości karoserii...

Patrząc na Twoje poczynania całkiem nieźle się do tego zabierasz! Tak trzymać!!!

Zauważyłem parę niedociągnięć... dołączam referkę dla porównania TU:) klepnij tam i uwdzie, a będzie ideał. Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że straaasznie się czepiam, ale góra wygląda już dobrze - z dołem spojlera jednak nie jest najlepiej. Kolejna referka TU :)

Zbierz jak najwięcej zdjęć i że tak powiem kontroluj sytuację na bierząco ;-) Porównując swoje dzieło z pojazdem ze zdjęć szybko zorientujesz się co masz krzywo... Trzymam kciuki chłopie, bo to przepiękne auto i całkiem dobrze Ci to wychodzi !!! Dopieść ten dół spojlera jak Ci się chce i dawaj dalej !!! Kibicuję !!! pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HXL wkońcu po to jest WIP postaram się zrobić tak jak pokazałeś, a co do referek to jest kilka zdjęć w wysokiej rozdzielczości którymi sie sugerowałem przy modelowaniu przodu, ale teraz widze ze różnią się one troche od tych co ty pokazałeś.

 

Masz tu przyklad jednego z nich :D obczaj to miejsce co mi na początku zaznaczyles na górze zderzaka :D

 

ferrari599gtbbm1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Zarowa :) Akurat w tym studio to kwestia padającego światła... mogli wrzucić jakiś halogen na przód żeby było lepiej widać, he he he ;-)

Tu masz moją ulubioną stronkę z autkami... całkiem niezła kolekcja dobrych zdjęć

Życzę powodzenia jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder - chamfera u góry na nadkolu dam jak połacze tył z resztą karoseri :D

 

Te felgi są ładne ale trudno je bedzie wymodelować :D

 

Kilka poprawek i mały postęp no i siateczka którą obiecałem

 

ferrari8jb4.th.jpgsiatka2ky3.th.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek - zawsze można inne wymodelować :D

 

nielot007 - nie wiem czy tak jak ty proponujesz bedzie dobrze bo zderzak moze sie zacząć krzywić, no ale spróbuje zobacze jak to bedzie wyglądało :D ogólnie to miejsce co zaznaczyles na niebiesko nie było za łatwe do modelowania ale postataram się podprostować :D

 

ps. mam takie pytanie podczas modelowania coś nacisnełem i teraz podczas przesuwania obiektów w viewportach mam takie coś wiecie jak to wyłączyć bo mnie to denerwuje??

 

ssfafls3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności