Skocz do zawartości

Minibitwa 17:Master of puppets


Tomala

Rekomendowane odpowiedzi

Najpotężniejszą bronią jest umysł człowieka. W swojej doskonałości może się on przyczynić do stworzenia niezwykłych wynalazków, budowania lepszej przyszłości ale może też niszczyć kierowany rządzą posiadania władzy. W historii ludzkości co jakiś czas przychodzili na świat ludzie, którzy dzięki swojej umiejętności kierowania innymi, charyzmie i odwadze a czasem chorej obsesji dochodzili do władzy i na zawsze zmieniali obraz świata. Wspomniany w tytule władca marionetek niewątpliwie posiada taką władzę. Stworzone przez niego medialne imperium obejmujące rozgłośnię radiową,telewizję i gazetę dało mu możliwość dotarcia do milionów ludzi. Wykorzystując kult religijny zyskał rzeszę wyznawców którzy jak marionetki idą za jego głosem. I nie byłoby w tym nic strasznego gdyby swoją pozycję wykorzystywał jedynie do czerpania korzyści majątkowych (maybachy, helikoptery, te sprawy) ale człowiek ten ma również ogromny wpływ na władzę w naszym kraju i nieliczni mają odwagę się mu sprzeciwić(mam nadzieję że nie zagląda na to forum). Nie będę się więc zastanawiał nad tym czy czy jego bronią jest radio czy babcie w moherowych beretach czy co tam jeszcze. Jedno jest pewne taka WŁADZA może stanowić potężną broń.

 

No dobra pisarz to ze mnie nie będzie ale musiałem dać taki wstęp do mojej pracy bo nie każdy może zrozumieć dlaczego ksiądz jako broń masowego zniszczenia. I nie żeby to było jakieś moje zdanie czy obsesja na punkcie tego księdza to tylko taki wstępik. Nie miałem także na celu obrażenia kogokolwiek a jedynie zbudowanie klimatu i zdaję sobie sprawę i przyznaję że to co napisałem może być przesadzone a nawet wymyślone i zostało napisane jedynie na potrzeby tego wątku.

 

Modelik robiłem krótko i wiem że nie jest na razie podobny ale postaram się to naprawić.Całość ma 968 tris (razem z okularami których nie ma na renderze) dorobię jeszcze jakieś włosy i zabieram się za texturę.Pozdrawiam.

 

60969c8ee93f97a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No w końcu zamieszczam skończony model ledwo się z nim wyrobiłem bo przez dwa dni nic przy nim nie pracowałem i dzisiaj znowu musiałem się spieszyć bo mnie nie będzie do późnego wieczora. Na żadne poprawki nie ma więc szans. Jak jest sami widzicie może następnym razem będzie lepiej.Jakby co to zwalam winę na klątwę Ojca Dyrektora.Pozdrawiam.

 

01e4a5eb2ea1a634.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Textury są malowane a dłonie wywinięte? Nie bardzo wiem o co chodzi ale jak o to co myślę to tylko takie mapowanie (żeby było wygodnie wszystko zmieścić na texturze) na modelu wszystko jest jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności