Skocz do zawartości

Teczka 2D: Ortheza - 06.05.2012


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 862
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tu jakiś szybcior w gimpie (nawet nie czaję gimpa:) ) i szybcior tam i tu. To może posiedź przy czymś dłużej. I pokaż , że cię to jara i dlatego siedzisz przy tym dłużej. Zrób finito na maxa. Posiedź 3 miechy jeśli trzeba...wtedy będziesz wiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probuje roznych rzeczy, cwicze sobie.

Na wykanczanie przyjdzie jeszcze czas. mialem dluga przerwe w rysowaniu chce nabrac plynnosci. wydaje mi sie ze dlubanie w detalu teraz nie przyda mi sie tak bardzo.

Ale moze masz racje :] . Zabije tego totema w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas moda na panienki ostatnio na forum :P? sam aktualnie pracuje nad zleceniem o kobiecej tematyce:p heh... swietne kolorki uzyles choc uwazam ze tutaj jest za gladko i to oczywiscie tyczy sie skory panny,... moze jakas texturke warto by polozyc/albo cieniowac pedzlami ostrymi zostawiajac gdzieniegdzie pociagniecia(tak speedowo by bylo fajnie)? ogolem gebusia wporzadku, aha i te pojedyncze rozwiane wloski nie dawaj takich grubych-ostrych wiecej delikatnych pociagniec bo wygladaja jak grubsze niteczki ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie zgadza bo nos mi sie skrzywil i psuje calos teraz. co do textury to byla, tylko na pomniejszeniu sie stracila.

 

Nastepny portrecik bedzie lepszy,

 

No i sprawdza sie moje przypuszczenie, trzeba jakas laske maznac zeby doczekac sie komentow w teczce :-D. za ktore dzieki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi na "Davida" Michała Anioła :) Bardzo ładny. Podoba mi się ta czystość. Pięknie rozmawia struktura włosów z twarzą. Super proporcje: oczy, nos, usta. Nie będę się czepiał, Bo to chyba najlepsza twa praca, jaką widziałem. Pozdrawiam. Trzymaj tak dalej ;)

edit:..., jednak nie David, ale i tak extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności