Skocz do zawartości

Pytanie: Chcę zacząć... Z jakimi programami?


DoLuN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No pewnie, że nie jest źle. Tylko że pytać o takie rzeczy i to w dodatku w game-arcie, to trochę głupawo. Zwłaszcza że odpowiedź na większość zadanych tu pytań jesteś w stanie znaleźć sam, i to bez większego wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie (powiedzmy :) ) odpowiedzi co do gameartu znajdziesz tu http://www.poopinmymouth.com/tutorial/tutorial.htm

 

Ben Mathis włożył dużo pracy żeby przygotować serię świetnych videotutków.

Więc niech ta jego praca nie idzie na marne.

Od niego nauczysz się modelowania, teksturowania, mapowania i innych ważnych rzeczy. Wszystko w maxie i z przyzwoitym komentarzem.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna polska solidarnosc co nie Bruneq ^^'? Ja od siebie moge powiedziec tyle ze na poczatek to jak najwiecej videotutoriali czy to ze strony poopinmymouth czy tez http://www.3d-palace.com :) Pozatem no coz malo jest tutow dla zupelnie poczatkujacych a jak juz sa to na nic Ci sie nie przydadza, na stronach opisanych powyzej autorzy z regoly opisuja pokolei co robia, jakiegos uzywaja narzedzia itd, hmmm no wiesz to troche skok na gleboka wode ale tak sie szybko nauczysz, a przy okazji na stroni Ben'a dowiesz sie o teksturowaniu, mapowaniu i chyba o szystkim co Ci bedzie potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dejavu czy link poopa na tym forum przewija sie co watek?

Proponuje moze najpierw przejzec cale forum, lacznie z archiwami.

Traitor - co do ksiazek Helionu, jak zaczynalismy zabawe te en lat temu to chyba bylo jedno z niewielu kompetentnych zrodel. W tej chwili jest masa tego w sieci i tak na prawde wystarczy google.com i checi.

A tutaj mam wrazenie ze checi moze i sa ale tak od konca , czyli chce bys super extra i robic swietne rzeczy, ale nie chce mi sie "marnowac czasu" na szukanie. Niestety chlopcze ale jezeli w tej branzy chcesz byc kims, i chcesz przetrwac dluzej niz jeden sezon, naucz sie szukac, szperac. Ta umiejetnosc nie rdzewieje, i uwierz mi ze jezeli masz nadzieje na prace w tej branzy pracodawca o wiele chetniej bedzie widzial osobe ktora sama rozwiazuje swoje problemy niz rozwiazuje je poprzez pytanie wszystkich na okolo. Juz sie boje o pytanie w stylu co to jest alpha i jak sie ja robi ... a zapewne ono padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem mógłbyś poszukać nieco więcej sam, bo takie rzeczy o jakie pytasz to tego jest troche w necie, no ale jakby nie patrzec zieloni sa nieco lekcewazeni, ja rozumiem ze ktos kiedys nie mial tutoriali i takie tam, ale mozna zauwazyc i nie tylko jesli chodzi o 3d kazdych "nowych" traktuje tak ze:my mielismy komune to i ty tez bedziesz mial, wiec czasami mozna odniesc wrazenie ze to forum liczy sie od ludzi ze skillem dla ludzi ze skillem.Zreszta mozna poprzegladac tutoriale ale to sa zawsze tylko czyjes przyklady.Ale moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nadal uwazam iz na poczatek wprowadzenie do programu za pomoca ksiazki jest jak najbardziej na miejscu. Tak, mamy ere elektroniki, ktora daje nam mase tutoriali w sieci, ale zawsze sa to przyklady jak zrobic cos a nie dokladnie wytlumaczona opcja z zasadami jej dzialania i przykladami uzycia w praktyce. Co wiecej sporo poczatkujacych wchodzi w to pierwszy raz i nie zna zasad dzialania, poruszania sie, tworzenia swiata 3d. Ksiazka jak by nie patrzec powoli wprowadza w ten swiat, a nie wrzuca zielonego nagle do oceanu by nauczyl sie plywac(to tez metoda ale drastyczna):)

Dalej przystaje przy swoim i na poczatek polecam zapoznac sie z interfejsem, zasadami dzialania poprzez ksiazke a nastepnie po zbudowaniu fundamentu wiedzy zasiegac po tutoriale i wiedze userow:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności