Skocz do zawartości

[Pomoc] modele do gry


Gohan1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To dopiero mój pierwszy post.
- pomyłka drugi.

 

Mam kilka pytań odnośnie tego wspaniałego projektu: czy będzie multiplayer, po której stronie "mocy" przyjdzie mi walczyć, czy będą granaty, jak długo będą się ładować levele, czy będzie można pływać, co z bronią energetyczną, a silnik obsługuje Dx10? Czy będzie obsługa szerokich monitorów, które karty graficzne będzie faworyzował silnik nVidie czy Ati? Ile czasu zajmie przechodzenie gry, co z wersją na PS3 i X360, w ilu językach gra będzie wydana, planujecie jakieś dodatki do gry do kupna oddzielnie, gdzie mogę ściągnąć tapety na pulpit z waszą grą? Będzie można się komunikować za pomocą głosu? Co z modowaniem tej produkcji, a zdążycie z premierą przed gwiazdką, co znaczy w pełni animowana postać? czy to że będą animowane wszystkie członki?? jaki poziom przemocy będzie zawierać produkcja, a płytki z grą będziecie tłoczyć w Chinach czy do kupna tylko przez internet?? Kiedy przeczytam o tej grze w jakichś czasopismach...... Proponuje dodać elementy RPG albo jeszcze liepiej MMORPG.... No chyba wystarczy tych pytań z niecierpliwością czekam na odpowiedz.

 

.... odpowiedź w trzecim poście nie drugim, ale nie przejmuj się tego tak na prawde nie trzeba wiedzieć jak sie robi grę FPS, w której modele są z małej ilości trójkątów, mają swoje tekstury i animowane członki....

 

proponuje szukać chętnych oszołomów na forum onetu albo w stowarzyszeniu skupiającym "Dzieci neostrady"

 

no musiałem bo już nie mogłem :) ludzie dajcie sobie siana nie no ile można....

 

 

koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę tylko zrobić moją pierwszą grę w OpenGL a sam nie potrafię robić modeli.Ja jestem programistą. Dlatego szukam ludzi którym się nudzi i zrobią z dwie postacie i dwa poziomy. W jakim miejscu i jakim czasie się będzie rozgrywać akcja zależy od osoby która zrobi modele. Ja nikogo nie zmuszam.

 

illy to jest za free. Specjalnie dałem [Pomoc] a nie współpraca.

 

Za zrobienie modelu wysyłam grę w wersji demo i full. Plus dodaje tą osobę do napisów końcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kilku w pełnij animowanych postaci do gry z małą ilością szczegółów. W dodatku potrzebuje jeszcze map do tej gry.

 

z jakiego silnika graficznego korzystasz ???

jaki ma byc silnik fizyczny???

 

co do modeli to sa na sieci i to za free w pelni animowane z opisem sekwencji. np. ninja,

 

szukaj i pytaj = znajdziesz.

 

zapytaj google...

 

najlepiej dowiedz sie wszystkiego z weba lub forum silnika graficznego z ktorego korzystasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym czy będzie ciężko to się nie martw. Ja tylko potrzebuje modeli a całą resztą to sie już zajmę. A moje programy to podręcznikowe przykłady. Np. trójkąt kręcący się wokół własnej osi itp. Ale umiem napisać cały silnik do gry. Tylko brakuje mi modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Lubię takich kozaków...czytać jak się pogrążają z każdym kolejnym postem.... -.-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. trójkąt kręcący się wokół własnej osi itp. Ale umiem napisać cały silnik do gry.

Człowieku ty nie wiesz co piszesz.... wejdź do metalowej beczki zaspawaj się w środku i pokręć wokół własnej osi to może przejdzie ci ochota na robienie gier...

 

Lubię takich kozaków...czytać jak się pogrążają z każdym kolejnym postem.... -.-'
sam mam dobry polew z tego jak się rozwija polskie podziemie developerskie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku uwierz mi nie zrobisz engine'u... Polecam ci jakiś darmowy lub tani engine i pod niego pisz sobie swoją gierkę. Jak 1989 to Twój rocznik to wszystko jasne...

 

Polecam ci engine z obsługą modeli z Q3. Potem wchodzisz na jakąś stronę z dodatkami do tej gry i bierzesz modelik, mapke i modzisz dalej jakieś bronie, tryby gry itd... Zapraszam na http://www.google.pl i jak już dojdziesz do czegoś to wtedy zapraszam do tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam takich ludzi jak Gohan1989 :) pewnie zabierał się za tysiąc różnych rzeczy ale nic nie dokończył. ( no może obracający się trójkąt) i myśli że da rade zrobić silnik, bo przecież już tyle rzeczy robił ;)

tak wiec Gohan1989 przestań gadać głupoty bo nie dasz rady. pocieszenie jest takie że w wieku 17 lat chyba nikt nie da rady zrobić enginu graficznego. więc więcej pracuj, mniej obiecuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, ja tam nie wiem co Ty potrafisz, ale jak napisałeś, że zrobiłeś tylko obracającego się trójkąta (na dodatek widziałem tutka o tym, więc pewnie przepisałeś kod (jeśli nie, to sorki)) to nikt Ci nie uwierzy, że napiszesz engine.

Napisz jakąś mini gierkę, czyli np. jedno pomieszczenie, oteksturowane, obiekty napisz w kodzie, dodaj światło, pozwól poruszać się po planszy i żeby np. nie można było przenikać przez ściany. Gdy coś takiego napiszesz (a to można w kilka dni spokojnie zrobić) to możliwe, że uwierzą Ci, że potrafisz zrobić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gohan zrozum tu nikt nie ma zamiaru sie z ciebie nasmiewac ale tu sa powazni ludzie i nie maja zamiaru marnowac swojego cennego czasu by robic modele do gry o ktorej nie nie wiadomo. Rozumie stworzyles juz silnik z jakimis boxami i teraz zamiast boxow chcesz modele ludzie zassysaja twoja prace patrza, widza ze godne uwagi i zastanawiaja sie czy w to nie wejsc a tak to maja ci wierzyc na slowo ze Ty to nie kolejnych ambitny chlop ktory zrobi super gre. Ze za free to az tak nie odstrasza bo 2 modele jakies proste moglbym skrobnac ale jak ja nawet nie wiem na co cie stac to po co mam marnowac czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z własnego doświadczenia wiem że praca nad grą wymaga dużo czasu i nie tylko gadania, żeby zacząć prace trzeba sie odpowiednio przygotować...

 

i tutaj można by pisać co i jak...

 

moja rada to dużo czytaj, bo nie ma tutaj drogi na skróty, to jest często po kilka godzin samego czytania...

 

strona dobrego i darmowego silnika - jak na początek wystarcza nawet zaawansowanym programistom

http://www.ogre3d.org/

 

bo sam kod do gry to już kosmos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już spamować w tym wątku. Kolega prosił o dwa modele, a nie sto postów zniechęcających do zabawy w game-art. To że Wy nie jesteście w stanie doprowadzić czegokolwiek do końca nie musi oznaczać, że akurat Gohan1989 nie będzie tym pierwszym, któremu się uda. A żale wylewajcie na swoich blogach, fotce, czatach, czy gdzie tam jeszcze macie ochotę.

Gohan1989 - popracuj trochę nad jakąkolwiek prezentacją swoich umiejętności, bo na słowo to raczej nikt tu nie uwierzy. A jak pokażesz coś wartego uwagi, na pewno ktoś się odezwie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już spamować w tym wątku. Kolega prosił o dwa modele, a nie sto postów zniechęcających do zabawy w game-art. To że Wy nie jesteście w stanie doprowadzić czegokolwiek do końca nie musi oznaczać, że akurat Gohan1989 nie będzie tym pierwszym, któremu się uda. A żale wylewajcie na swoich blogach, fotce, czatach, czy gdzie tam jeszcze macie ochotę.

Gohan1989 - popracuj trochę nad jakąkolwiek prezentacją swoich umiejętności, bo na słowo to raczej nikt tu nie uwierzy. A jak pokażesz coś wartego uwagi, na pewno ktoś się odezwie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

heheh lol no comments ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak polskich znakow.

A ja tylko dodam tyle ze usmialem sie z wypowiedzi jednej z osob, ze 17 latek nie zrobi eniginu graficznego, bardzo smieszne... Sam kieruje jednym projektem i niestety musze powiedziec ze zyjecie w swiecie mitow i legend, co do procesu tworzenia gier. Przeczytaliscie gdzies ze do gry jest potrzebne cale grono expertow i w ogole PROgramistow i teraz skreslacie mlodego. A Ty Gohan1989 masz nauczke, napewno na forum znajdziesz osoby skore do pomocy lecz dbaj o swoj wizerunek bo tylko sie osmieszyles, niech Twoje slowa beda poprarte screenami.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o to ze ma 17 lat czy cos bo moze jest dobrym programista ktory sam napisze caly silnik i wogole, smieszne jest to ze nie pokazal niczego co moglo by zachecic ludzi do pomocy a pisze ze umie to i to a potrzebuje 2 modeli prostych ktorych w necie jest baaardzo duuzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dodam tyle ze usmialem sie z wypowiedzi jednej z osob, ze 17 latek nie zrobi eniginu graficznego, bardzo smieszne...

 

napisałem:

pocieszenie jest takie że w wieku 17 lat chyba nikt nie da rady zrobić enginu graficznego

 

mogę się mylić i jeśli się mylę pokaż mi chociaż jeden silnik zrobiony przez 17 latka.

 

Sam kieruje jednym projektem i (...)

jest olbrzymia różnica pomiędzy "kieruje projektem" a "projekt ukończyłem"

kiedyś dostałem na gg wiadomośś tego typu: "CzEsC kieruje projektem gry FaNtAsY, mam 11 lat i szukam grafikóf" nie dosłownie ale w tym stylu, zapadło mi w pamięć ze dzieciak miał 11 lat

 

uważam że ludzie młodzi mogą dużo (sam mam 19 lat) ale trzeba mierzyć siły na zamiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności