Jump to content

1nS

Members
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About 1nS

 • Rank
  Member
 • Birthday 08/27/1986
 1. Właśnie mam taki problem i jest to akutalne nawet w 3DSMax 2013. Boolean nie lubi Turbosmooth i się to psuje. Gdy jest taki problem przekonwertuj mesh na "Editable Mesh" i później nic nie zmieniając przerób na "Editable Poly". Po nałożeniu Turbosmooth na nowo jest już wszystko OK. Warto przed "Editable Mesh" zrobić "Reset XForm". Sorki za wykopanie trupa, ale może komuś się przydać.
 2. Wojtku, z Tobą pracuje się wyśmienicie :)
 3. Fajnie to wyszło, trochę prosty/płaski color grading, nic nie kontrastuje tutaj (tylko kilka kadrów, są miejsca ładnie zbalansowane) i np. konstrukcja skał jest dość prosta. Śnieg bardziej wygląda jak szron, bo często jest "posiany" na pionowych płaszczyznach, a na poziomych już nie - ta punktowość mrozu dziwna, ale ciekawa ;)
 4. Potwierdzam i popieram :) Na Polycouncie byłoby to samo, sporo kreatywnych komentarzy, ale kilka też "Awesome work" od kolesi, którzy dopiero zaczynają. Tam po prostu tych początkujących jest sporo...
 5. Dobre! Temat można jeszcze pchnąć dalej, IMO jest miejscami bardzo czysto, tiling nie jest zaburzony, oświetlenie też lekko płaskie, nie poszalałeś z szaftami, albo intensywnością. Te płytki co nad peronem odpadły to gdzie są? Gruzu więcej, im więcej historii tym lepiej, ale nie przegnij ;)
 6. 1nS

  UDK Problem

  Damn, co to za Windows? kernel32.dll to mocno zakorzeniona biblioteka, ale może VCRedist i DX9c da radę, spróbuj też najnowszego .NET'a zgrać, chociaż nie wiem czy UDK na tym siedzi... Podobno tak. 3.5 SP1 musisz mieć... Łap linki: http://support.microsoft.com/kb/259403 http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3 http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=333325fd-ae52-4e35-b531-508d977d32a6 Z tego co mówi Google to błąd ten wywala jak masz za starą kartę GFX tzn. bez shader model 2.0... Pobierz też nowe sterowniki do GFX'a...
 7. Polecam :D Dorzucę jeszcze link od siebie, lekko inny temat, ale też spoko :) http://level-design.org/?p=779
 8. Polecam wywiad z Chrisem Kayem, Level Designerem z firmy Crytek. http://level-design.org/?p=779
 9. Poszukujemy Level Designerów oraz Level Artistów do pracy w firmie Techland we Wrocławiu. Jeżeli jesteś zainteresowany, pisz na mail: mateusz.piaskiewicz (AT) techland.pl :)
 10. Najs! Bardzo czysto i schludnie jak na stary magazyn, ale kompozycja, światło i kreska jak dla mnie ekstra!
 11. 1nS

  WIP: królik

  Brakuje mi nosów w ostatnich "wizjach" typowego pluszo-królika :>
 12. Jak masz taką szansę to zagraj i upewnij się, że warto. Może sam fun gry Cię wciągnie, a leżeli nie to nie ma co pieniążków wydawać na taki pakiet jak wymieniłeś.
 13. Model i tekstura troche nie równe. Na teksturze są miejsca mocno wydetalowane, a zaraz obok widać lekki low-res - tak dziwnie trochę. Sam model ma miejscami sporo detalu, ale np. na "dolnej rurce" zaraz przy "trzymadełku" widać kanty i jasna krawędź mocno gryzie się z ciemnym tłem.
 14. Ja już od wczoraj pogrywam w GT5 i zgadzam się, że grafika jest biedna, ale to jest gra zrobiona przez japończyków. To zupełnie inna kultura. Japończycy mają inne gusta i potrzeby, wiecie, Dance Dance Revolution itp. :) Gra się OK chociaż na początku karnąłem się szybko jakimś zwykłym Evo X i dziwinie się jechało, ale potem w trybie kariery zakupiłem szaloną Yariskę, zapodałem jej turbo i inne bajery i teraz czuć moc i brak przyczepności na zakrętach :) Fizyka jazdy nie jest super symulacją, jest OK. Aut jest sporo, ale te, które się wygrywa w wyściach są przeniesione z GT4 - nie mają beveli na kantach drzwi tylko jest kreska na teksturze i nawet normalmapy nie ma :x Fury opisane "Premium" mają świetny model zniszczeń, ale mało ich jest - tylko te najważniejsze. A właśnie! W Forzie 3 i było troche więcej opcji modyfikacji aut, albo w GT5 jest to tak nie fajnie ubrane w grafikę. W Forzie 3 zmieniając zawieszenie wymieniało się amoryki, wahacze itp., a w GT5 kupuje się po prostu pakiet "Zawieszenie sportowe/wyścigowe". Ogólnie jak jesteś fanem wyścigów to warto kupić, śmignąć się conceptem Citroena GT po torze z Top Gear :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy