Skocz do zawartości

Portfolio: Portfolio DreamDeliver


futura

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe znalazlem smieszny bug ;D

jak sie najedzie kursorem na miniaturke w galeri.. i sie zostawi kursor tak w polowie drogi miedzy punktem 0 a maxymalnym punktem uniesienia sie miniaturki od "podlogi" to.. ta miniaturka zaczyna robic dziwne rzeczy na moim kursorze... no chyba ze to efekt zamierzony =))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRUCA:D ten głupi błąd ze skaczącymi guzikami :D na szczęście wiem dlaczego tak się dzieje i szybko go usunę :D

 

Knysha - chyba masz rację, ale kurde tyle juz tych portfolii zrobiłem (chyba z 10 koncepcji) że nie wiem co mam tam wsadzić:D ... O!! tzn. już chyba wiem :D za niedługo updejt będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha - chyba masz rację, ale kurde tyle juz tych portfolii zrobiłem (chyba z 10 koncepcji) że nie wiem co mam tam wsadzić:D ... O!! tzn. już chyba wiem :D za niedługo updejt będzie :D

 

Znam Twoj bol. Swoich mam parenascie koncepcji, a na serwerze dalej wisi splash ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka OK. Czcionka "portfolio/kontakt" jest troche za mało czytelna, może poszukaj innej czcionki "pisanej odręcznie" która będzie bardziej czytelna i estetyczna.

P.S. Jeżeli sie nie myle to w pracach 3D widze sporo modeli z Evermotion :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche do kitu .. trzeba chwile pomyslec zeby wiedziec co do czego sluzy .. denerwujace ruchome obrazki .. grafikiem moze i jestes dobrym ale strnki sobie odpusc ;)

 

jak obrazek sie podnosi a myszka stoi w miejscu .. to gdy miniaturka wyjedzie spod myszki zaraz zaczyna spadac .. tak nie powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym wywalił w ogóle tą teksture z tyłu i zapodał tam jakiś gradient z góry na dół. Wyglądałoby to wtedy bardziej przejrzyście. ...no i troche dynamiki więcej, jakieś bajery niech sie ruszają w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności