Skocz do zawartości

teczka 2D: lordbiernac


lordbiernac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 610
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość dekiel

bardzo fajne - chciałbym zobaczec jak poradziłbys sobie w jakims powaznym projekcie...tzn. chcialbym zobaczyc troche wiecej twoich prac wykonczonych tak dobrze jak ten kowboj :)a 2 ilustr wcale nie byla plastikowa!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mant-raz - obejrzalem ostatnio chyba wszystkie westerny z Eastwoodem ;), a stroj rzeczywiscie z "the good, the bad and the ugly" sciagnalem (choc Clint mial go tez w innych produkcjach Sergio Leone):]

 

nubb- dzienx:)

 

pionier- dzieki. a jesli pytasz czy pracuje przy jakichs grach czy innych filmach to odpowiedz brzmi- nie :) glownie zajmuje sie studiowaniem, ale jestem otwarty na propozycje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mant-raz - dzieki:)

selfu - miska byla nudna i matowa w rzeczywistosci i taka tez wyszla w szkicu (choc pewnie moglem ja podpicowac troche :))

JakóbM - dzieki :) planuje jak najwiecej takich szybkich teraz robic, bo czas sie czegos nauczyc wreszcie a nie ciagle powielac schematy. a szkicownika nie posiadam (tzn mam ich sporo ale puste wszystkie ;)

 

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne te ostatnie obrazki. Martwa naprawdę git, choć bez znajomości pojęć akademickich ciężko mi coś o niej napisać. Żółta miseczka była chyba plastikowa stąd ten brak kontrastu (panowie od 3d powiedzieliby coś o sss)?

Czarodziejka mi się podoba, faje podejście do barw. Mogłyby mieć większe usta i trochę brodę źle pocieniowałeś, bo wygląda na dziób okrętu. Powinno być więcej miękkiego światła na czubku.

Ostatnie w stylu fantasy już na mnie nie działa choć jest spoko. Nie ma to jak być konkretnym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to jesli pozwolisz to dodam: na Twoich ostatnich pracach brakuje najciemniejszych akcentow- odniose sie do tej martwej: na oliwkowej puszce obok miski zaistnial owy najciemniejszy fragment, ktory moim zdaniem jest tam niewlasciwy, gdyz swiatlo widoczne na misce wewnatrz po prawej pada z lewej strony ( jak i na reszcie przedmiotow ) i brakuje odzwierciedlenia tej sytuacji w tej zielonej puszce... jest kolor i wlasciwa konstrukcja, ale tak jakby nie bylo tam cienia- zaakcentowalbym (nawet linearnie) tak ciemna wartoscia, jak masz na tym naczyniu z przodu, wszystkie momenty stykania sie widocznych na glownym planie przedmiotow z podlozem i jednoczesnie troszke wyciagnal swiatła... uff mam nadzieje, ze nie zamotalem zbytnio ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności