Skocz do zawartości

teczka 2D: lordbiernac


lordbiernac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 610
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zaibał banany i czmycha ;] Zmasakrowała mnie ta praca, tematycznie , kolorystycznie, dynamicznie, a wygląda prawie jak render rodem z Pixara. fajnie że potrafisz operować kilkoma stylami, zazdroszczę elastyczności. Pozdrawiam

 

edit: takie pytanie mi się nasuneło, Goryle mają ogonki?

Edytowane przez masz)rum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna ilustracja. Szczególnie podobają mi się chmurki. Wszystkie ryjki ciekawe.

Niepotrzebnie namalowałeś mięśnie na prawej ręce goryla. Nie dość, że trochę nieprawidłowo, to zbyt przyciągają oczy. Fajniej by też wyglądało to futro bardziej zmierzwione a nie takie ostre i przyklepane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinke myszek (?) po prawej po 2 minutach dopiero zobaczylem. A na koncu te czerwone oczka w pniu :) Swietnie opowiedziane. Dobra dbalosc o kazdy szczegol, szczegolnie w ekspresji malpek. Tez bym sie przyczepil do prawej reki, futro tam jakos mechanicznie i statycznie namalowane, ale cala reszta szalona i dynamiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz)rum- Dzieki! Zalezy co nazywasz ogonkiem ;)

 

Morbid Karbid- dziekie :) reke poprawilem troche i zrobiem edit.... A co do futra to w pierwotnej wersji bylo grube i zmierzwione, ale kumpel, ktorego rady sobie cenie, marudzil, ze fajniejsze byloby takie gladsze. A ze wszelkie futra i wlosy nie sa moja mocna strona wiec wyszlo takie cus..:) A kolejnosc fragmentow obrazka, ktore wymieniles jako fajne odpowiada kolejnosci malowania (co swiadczy o tym, ze im dalej z obrazkiem tym mniej mam cierpliwosci i tym mniej sie zastanawiam:[...) Anyway dzieki za rady...

 

leander-dzieki! rodzina futrzakow jakos tak sie wkradla;) a co do reki to czyt. wyzej..:)

 

dzudzu, Thalion, nicponim, witkowski, ManiakS, dekiel- dzieki Panowie!!

 

ttaaddeekk- voila :) po dlugosci ma 2560 http://img518.imageshack.us/my.php?image=gorillo342560st5.jpg

 

Wojtala- to Ty tu jeszcze zagladasz??;) dzieki wielkie i pozdrowki!

 

Esso Ungaar- vrocker Ci to bardzo elegancko wylozyl;]

 

vrocker, Coyote- dzieki wielkie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki i cały obraz po prostu miodzio :), po 4 kartach miodnych treści dołożę i swoją ;).

Ciekawy układ, choć przyznam że nie wiem czemu w taki drastyczny sposób znikła prawa strona, i gdzie Goriila leci (pewne niedopowiedzenie podejrzewam zamierzone).

Nie podobie mi się jeszcze układ tej małpki która kica zaraz pod nogami gorylka.(patrząc lewy dolny róg)

5*

Czekam na więcej takich klimatów.

 

Heh. Wracam do baz.

 

Powodzenia

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności