Skocz do zawartości

teczka 2D: lordbiernac


lordbiernac

Rekomendowane odpowiedzi

Stary jaka mina - wczuty w rolę, pewnie małolat go pyka =]. A mamuśka mi przypomina Elastyne z "Iniemamocnych" =] ze swoją stanowczością, ofkozr fryzurka inna. Cóż mogę więcej powiedzieć, gratuluję. Patrząc na obrazek nie myślę o szukaniu błędów tylko mam wrażenie jakbym oglądał animowany serial. =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 610
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystko wygląda fajnie plastycznie można natomiast przyczepić się do twarzy chłopców. Z wyglądu przypominają dorosłych facetów. Mogłeś dać wyższe czoło i bez zakoli bo w końcu są jeszcze za młodzi na łysienie ;). No ale to tylko to mi się mniej podoba. Cała reszta miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś z pilotem jest kozacki, podobnie mamuśka. Dwóch pozostałych faktycznie - czoło do obniżenia i odmłodziłoby to ich pewnie i zmieniło ich odbiór, wiec jak masz jeszcze moc i czas to podjedz z tym.

Całość b. fajna, naprawde robisz już te klimaty na b. wysokim poziomie, no i oczywiscie masz mój głos ziomeczku ;)

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komenty :) Nadstawiam dupe do bicia, bo tak jak juz pisalem ten rysunek to totalna partyzantka i duzo roznych prob, ktore roznie wyszly... Generalnie traktuje go jak zywy przyklad kilku rzeczy, ktory robic w rysowaniu nie wolno ;) Ale bardzo duzo sie nauczylem, zdaje sobie sprawe z bledow (choc napewno nie wszystkich) i mam zamiar ich juz wiecej nie powtarzac:)

 

serio- wiedzialem, ze cos staro wygladaja, ale liczylem na to, ze nikt nie zauwazy;P te zakola napewno maja duzy wplyw na ich wyglad

 

mayk- tenks men :) nie mam ochoty juz sie zblizac do tego rysunku, ale lesson learned i trza leciec dalej :)

 

Morbid Karbid- troche inaczej sobie wyobrazalem, ze to wyjdzie, ale trudno- chcialem skonczyc rysunek na moj pierwszy w zyciu czelendz i jest jak jest :) nastepny bedzie lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatycznych rysunkow sa setki. Moim zdaniem stare twarze nadaja swietnego klimatu i tego na pewno do bledow bym nie zaliczyl. Kolesie wygladaja jak laleczki Czaki :) Mam szczera nadzieje ze ta mala glupia fladra nie obejrzy sobie m jak milosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia Pracka wręcz genialna ... jak zwykle panuje ten kto ma pilota :-] ... dość niekonwencjonalne i humorystyczne podejście do takiego tematu ale ( wcale się nie czepiam ) ... mimo wszystko masz mój głos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesie wygladaja jak laleczki Czaki :)

 

że kto niby??

 

Mi się praca podoba. Technicznie rewelacja...;) Nie wiem czemu podobają mi się te sęki drewna na stole pod TV ;) i włosy XD

Gud dżob

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, fajnie że podejście miałeś bardziej nietypowe, niż jakieś kiczowate anioły-demony czy anielice-demonice czy pół anielice pół demonice :/ niemal każdy fan fantasy i sf ma już kilka takich prac na koncie, i bez sensu jest sie powtarzać XD

strasznie mnie załamał temat tego konkursu, a oglądając prace które tam się pojawiły to już w ogóle ręce mi opadły i stwierdziłam że nie robie XD

 

pracka fajna, zwłaszcza mamuska mi sie podoba, i ten zyrandol nad jej głową XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki ):

 

telthona- jak widac moje nietypowe podejscie bylo jednak glupie, bo prace, ktore wybrali do polfinalu sa albo takie jak piszesz, albo w ogole niezwiazane z tematem...:/ Zenada taka, ze szkoda pisac. A ja glupi myslalem, ze mam na cos szanse ;P Ale najwazniejsze, ze jest kolejny rysunek do portfolio :)

 

I dorzucam jeszcze dwie pracki. Pierwsza troche starsza i szybsza (nie wiem czemu jeszcze jej tu nie wrzucalem). A druga nowa i troche bardziej wysiedziana- pierwszy atak na zimowe klimaty...

 

121214.jpg

 

eskimo9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zauroczony ta pierwsza praca odkad zobaczylem ja na digarcie. Kolorki po prostu wymiataja, to co zrobiles robotowi w stopy to mistrzostwo swiata :) Nie wiem nawet jak to nazwac - bo perspektywa powietrzna to chyba nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, aż sprawdziłam jak się mają prace finałowe; i faktycznie; miejscami można się nieco podłamać, że nie wszystkie prace są rewelacyjne; ale nie zapominajmy o tym, że w konkursie biorą udział ludzie którzy już mają te zajebiste tablety o które walczą; więc generalnie rzecz biorąc lepiej jak wygra ktoś kto ma jakiś starszy model albo jakiś w ogóle słaby tablet. Po za tym ucieszyłam się bo odepchnęli kilka prac, które trzymały się kurczowo w pierwszej 20stce a były TRAGICZNE i pchały sie na nagrodę publiczności

 

Także nie ma sie czym przejmować, i można sie cieszyć tym, że faktycznie; i tak i tak jest kolejna fajna praca w Twoim porfolio :)

 

A co do ostatnich prac: naprawde, najlepszy jest ten ptak przy Eskimosach XD świetnie go sobie wybrałeś na miniaturkę; sprytnie sprytnie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne prace. Iglo trochę za ciemne i szare. Nie ma wrażenia lodu. Jakbyś przejechał miękkim pędzlem w jakimś niebieskim delikatnym albo zielonym w trybie overlay mogłoby być lepiej. Podobnie potraktuj te lodowe kloce. Wyobraź sobie jak światło wnika w strukturę i tam się rozłazi i podświetla od środka. Tak się dzieje np w serze :)

No i daj se na luz w konkursach, gdzie dzieciaki mobilizują wszystkich swoich internetowych "przyjaciół" i wbijają się na chama w jakieś głosowania. Lepiej rezerwuj czas na bitwę w maksie albo cgchallenge ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, obrazek z czelendża świetny, genialna mimika, faktycznie troche zamieszania moga sprawiac rysy twarzy tych chlopaczkow. Robocik ma swietne kolorki, natomiast co do pracki z eskimosem zgadzam sie z Karbidem (brakuje troche wrazenia przezroczystosci lodu), pare rozswietlen i blikow mogloby pewnie pomoc, chociaz moze to tez z mojej strony byc zboczenie wyniesione z firmy ;-) Ogolnie fajnie i duzo sobie poczynasz i ciesze sie, ze mozemy sobie czasem wzajemnie rzucic komentarzem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thalion, voxmortem, Urbanboogie, Designer79, emmilius, leander, Mr Pank- dzieki wielkie :):)

 

telthona- jakos nie do konca potrafie sie z Toba zgodzic. Ja uwazam, ze w konkursach powinny wygrywac osoby, ktore prezentuja mix wysokich umiejetnosci, kreatywnosci i oryginalnosci (czyli to czym niby mialo sie kierowac jury). Bo gdybysmy mieli isc Twoim tokiem rozumowania to chyba lepiej byloby poprostu zrobic losowanie nagrod... ;)

 

Morbid Karbid- no wlasie problem jest taki, ze iglo generalnie jest zrobione z podmarznietego sniegu i takiego lodu o jakim myslisz nie ma w nim wcale (takiego lodu to nawet by sie chyba pociac nie dalo za bardzo). Na referkach to troche wygladalo jak kupa sniegu poprostu i nawet czasem nie bardzo bylo widac poszczegolne klocki... Choc pewnie moglem to iglo troche podrasowac... :) A co do lodowych klocow to troszke tam podzialalem z tym swiatlem niby, ale balem sie festyn zrobic za duzy i jakos to niemrawo wyszlo... Ale planuje jeszcze jakies zmowe klimaty pomeczyc wiec jeszcze sie tym pobawie napewno :)

A co do konkursu to sie spodziewalem, ze jednak konkurs patronowany przez powazna firme jaka jest Wacom bedzie mial tez powazne zasady. A tu psikus... Mlody jestem to moge czasem byc naiwny jeszcze ;) Poza tym taki czy inny konkurs- wazne, ze jest rysunek :) Pozdro i dzieki za dobre slowo... :)

 

mant-raz- dzieki wielkie i zaraz sie odwdziecze komentem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do konkursu to sie spodziewalem, ze jednak konkurs patronowany przez powazna firme jaka jest Wacom bedzie mial tez powazne zasady. A tu psikus... Mlody jestem to moge czasem byc naiwny jeszcze ;)

 

Eeee... pewnie w momencie głosowania miałeś za mało favów i sędziom nie chciało się nawet zaglądać na dalsze strony... Poza tym ja o takich konkursach internetowych mam swoje zdanie... Z resztą - ogólnie o konkursach... Sprawiedliwe sędziowanie kończy się na rozdawaniu fantów w przedszkolu. Od tamtej pory zaczynają ze sobą rywalizować różne interesy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konkursowej..Bardzo dobra robota. Przejrzałem z ciekawości inne wrzuty na ten konkurs i te półfinałowe prace..cóż...faktycznie mogłeś się zniesmaczyć bo moim zdaniem i wykonaniem i pomysłem się wybiłeś...paradoksalnie, może właśnie dlatego Cie nie nominowano :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie, może właśnie dlatego Cie nie nominowano :P

 

Wtrące swoje trzy grosze. Imho tego typu konkursy wygrywa się na plecach różnych krewnych i znajomych królika którzy favkują, komciują i ubóstwiają wszem i wobec. Ciężko się przebić inaczej w takiej ilości prac inaczej niż robiąc gremialne pospolite ruszenie... Może za małe zamieszanie było wokół tego. Bo faktycznie patrząc na większość tych prac które przeszły do półfinału to w porównaniu z twoją jakieś nieporozumienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho tego typu konkursy wygrywa się na plecach różnych krewnych i znajomych królika którzy favkują, komciują i ubóstwiają wszem i wobec.

Jeśli tak by w istocie było to tym bardziej paszykro...świat schodzi na psy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

Rany... Mogę albo napisać "Od dziś kończę z 2D" albo "znalazłem sobie cel". Jedno jest zadziwiająco bliskie jeśli chodzi o podstawę myślenia, jak również zadziwiająco daleko jeśli mowa o konkluzji. Wybieram opcję nr dwa :) Obrazki wciskają w fotel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrobiłeś się strasznie. I fajnie, że masz taki swój nietypowy cartoonowy styl.

Co do tego, że iglo jest z nieprzezroczystego logu (czytaj zamarzniętego śniegu) to się zgadzam, ale imho zaciemnione obszary są miejscami zbyt ciemne. Najlepiej wygląda lód z dalszych planów. Ale to i tak nie przeszkadza w odbiorze pracy, która jest miodna ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77- ja wiem, ze nie ma czegos takiego jak sprawiedliwe sedziowanie i ze zawsze sa jakies, nazwijmy to ogolnie, "subiektywne motywacje sedziow" ;), ale generalnie, patrzac na inne internetowe konkursy, zaskoczyla mnie skala tego zjawiska w tym konkretnym przapadku... Bo jednak jak patrzysz np. na konkursy na cgsociety, to mozesz sie niezgadzac z wyborami sedziow jesli chodzi o wygranych czy wyroznionych, ale jednak nieczesto sie zdaza, ze mylisz "o kurde, a co ten syf robi wsrod zwyciescow??"... Wszystkie prace jednak prezentuja wysoki poziom pod kazdym wzgledem...

A tak w ogole to szkoda w sumie sie rozwodzic nad tym.... :)

 

RaVirr- byc moze masz racje :)

 

Jonasz_Real, Eden-3d, szysia565, Marduk, mallow, Kedzior- dzieki wielkie :):)

 

nicponim- :D pytanie tylko czy pixar tez mnie u siebie widzi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam obrazki zrobione na plenerze w Kaziemierzu Dolnym, na którym byłem razem z atheg'iem :) Jak zwykle więcej zaczętych niż skończonych prac i w sumie niewiele tego powstało, ale też plener był niedługi...

Zdjęcia są tradycyjnie dziadowej jakości :(

 

kazik3.jpg

kazik4.jpg

kazik5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności