Skocz do zawartości

Postać 3D: Ork


grunio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, to mój pierwszy post na tym forum^^

 

Ork wg mnie bardzo orkowy, widać tutaj pewną podstawę u Tolkiena, który w końcu napisał, że orkowie to zniekształceni elfowie. Ładniutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze.

 

tadzio -> dobre :)

Georgas -> zbrush dziwnie rozklada teksture - jest posiekana jak jakies puzle. juz wiecej widac na displacement map:

 

dispex3.jpg

 

 

zanim zaczolem robic teksture w zbrushu, w fotoszopie zrobilem podklad ze zdjec skor zwierzat i dopiero na nim detale dolozylem w zbrushu:

 

skorafy3.jpg

 

 

przy ustawianiu oswietleina i renderowaniu bardzo sie przydal ten tutorial: http://www.munozvelazquez.com/tutoriales/saturno.pdf

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bomba !!! genialny. ale jedna rzecz mnie razi. ten kolczyk w nosie. nadawalby sie dla zalotnej panienki a nie wielkiego orka !!! mysle, ze powinienes dac mu kolczyk przynajmniej takiej wielkosci jak ten w uchu. ale to tylko moje skromne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbrush tak to rozłożył, bo wymapował każdy polygon oddzielnie. Nie ważne w tym momencie jest jak to zrobił, ważne, że jest efekt dobry ;)

 

Na moje oko on bardziej przypomina trolla. A nawet więcej - murzyńskiego trolla.

To jednak faktu nie zmienia, że jest spoko koko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pracowałeś na symetrii, niestety oprócz pochwalenia tekstury, muszę Cię też ******** za symetrię! Skoro używałeś tylu softów, to mogłeś już pokusić się o nadanie inywidualnych elementów różnych części twarzy...za teksturę "+" za jawną symetrię i leniuszka" -"

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności