Skocz do zawartości

Postać 3D: Technology


Dr. eA

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba kiedys siostra tak na mnie mowila jak bylem maly i sie tak wszedzie wpisywalem pozniej. Ale teraz to troche przeszkadza. Tak wogole to \"Andrea\" to meskie imie:)

Helm nie ma byc ochrona twarzy, chyba w takim razie go troche zmiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne wdzianko. co do samej pracy to wyostrz ten kołierzyk, chybaze to taki z mikiego materialo, ale co nieco na zgieciu mozesz podostrzyc kat, bo teraz bardzo plynnie sie zgina. chyba nie musze mowic ze ta bluska mi sie bardzo podoba, ale nie wiem jak to ma sie do niezwracania na siebie uwagi wroga bo co jak co ale uwage to ona bedzie zwracac.no i wewnetrzna stona dlooni skoro to jest agentka to bewnie psluguje sie bornia i ma silne dlonie, a to nawt zarysu nie widac jedynie wgleniebie lekkie, popatrz na swoje dlonie i zobcz jak sa zbudowane. i jak wygladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawie ci sie pracka rozwija :) niezle wygladala by czesciowa zbroja ( w kazdym razie ochraniacze na rece kolana jedno przedramie i troceh na korpus) ale nie bede sie wtracac bo w koncu twoja pracka zreszta bardzo fajna ( nieciekawych nie komentuje)

ah zapomnialam dodac ze zrobilabym jej bardzie agresywno -erotyczna minke :)

ladnie wymodelowane :)

trzymaj tak dalej rozwijaj pracke :)

powodzenia

MeG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to moze juz poprawiles bo na renderze z ubraniem nie widac, ale na tych poprzednich ma za wysoko mostek, wogole przestudiuj ksztalt zeber. co do ksiazek o anatomi to gdzies tu na forum byl link do e-booka lumisa. (czy loomisa, czy jak to sie tam pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczam po dlugiej dlugiej przerwie mini-update. Matura w maju wiec do tego czasu nie spodziewajcie sie update\'ow. Moze cos dodam droga wyjatku.

Pytanie do ogółu: od czego zaczynaliscie uczac sie rigowania i co bylo przelomowym momentem?

pozdrawiam

 

23a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to rzeczywiście jest obcisła koszulka to proponuję, aby pomiędzy piersiami rozpościerał się materiał... Zobacz, tak jak na zdięciu panniy Pussik...[lol2][lol2][lol2]

 

Tak po za tym ( i pempkiem) całość jest Booska !! [piwo]

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakonczenie jeszcze bedzie trzeba poczekac. Chce jeszcze dodac kilka szczegolow. Pozatym bede sie uczyl teksturowania. Nie jest to moja mocna strona.

Poki co z utesknieniem patrze na inkonce \"3Dmax\" i przygotowuje sie do maturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności