Skocz do zawartości

OBIEKT 3D:Domki do animacji


futura

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

Bardzo fajne! Sympatyczny, bajkowy surrealizm! Zadnych zastrzezen! Przyczepilbym sie do zbyt intensywnych cieni, ale zdaje sobie sprawe, ze narazie tylko modele pokazujesz, wiec ok! Pobrudz troszke te teksturki i bedzie super...

Pozdrawiam!

PS. Dach na I domku jest geometria, nie jest mapowany, jak sadze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwężę te okienka i zobaczę co lepsze a co do zaszerokich, rieregularnych i nerzeczywistych to jak takie odnieśliście wrażenie to się cieszę bo o to właśnie chodziło :) domki mają być bajkowe \"przesadzone\" belki po bokach dodają im tylko uroku :) co do animowanych próbek to jeszcze trochę poczekacie:) mam do zrobienia jeszcze (co najmniej) 7-8 domków i bochaterów animacji, potem czeka mnie budowa \"Krainy Zepsutego Jaja\" (już się nie mogę doczekać) :) pozdrowienia i czekam na dalsze opinie i sugestie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :) co zrobić z tymi dachówkami w 1 domku? A ma ktoś pomysł jak zrobić fajny materiał na obiektyw aparatu/wizjer w teleskopie itp.? następny domek będzie miał teleskop na dach :) jest już na ukończeniu i może dziś późnym wieczorem jecze go tu podeślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak :) bajka będzie opowiadać o krainie żywych jajek (za niedłógo jak skończę domki to zabiorę sie za postacie i zobaczycie o co chodzi) ale ktoś będzie chciał przejąć władzę nad krainą w której dotychczas lud decydował o wszystkim. To narazie tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to tylko wczesny projekt dzielnicy miasteczka może jeszcze zrobię jakieś domki, ale myślę że ustawienie będzie takie jak na obrazku. aha jest jeszcze wczesna wersja głównego bohatera :)

jakieś uwagi itp. bardzo porządane :) może am ktoś jakąś fajną texórę na chodnik, jakieś cegiełki, kocie łby itp? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, reszta miasteczka to pewnie będzie jakieś wysokiej rozdielczości tło i to trochę zamazane. W tej dzielnicy miasteczka będzie sie działo tylko kilka początkowycz scenek. Reszta bedzie w siedzibie złego charakteru i w \"drodze\" do niej. Co do pękniętej skorupki to nie ma mowy !:) bochaterowie będą wydobywać wapń by wzmacniać swoje skorupki więc o jakichkolwiek pęknięciach nie ma mowy :) (o praniu żółtka i owszem:) czekam na więcej komentarzy. a co z tą teksturką ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności