Skocz do zawartości

Postać 3d: robo


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hmm.. ktos jush na tym forum robil podobnego robocika... jakis rok temu... :/ Ale wykonanie mial lepsze... pracuj, pracuj - wyglada ladnie, ale brakuje mu klimatu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos podobnego robil bodajze bartofonik, ale to raczj bylo mnie niz wiecej podobne.niezgodze sie ze nie ma tu klimatu jak najbardziejjest. fajne szczegolowe wykonanie i pomysl sa detale ogolnie jak dla mnie to praca ktora moze byc ( ba jest) juz ciekawa i ma bardzo duzy potencjal. z uwag to popraw wygladzanie na jego biodrach bvo rzuca sie w oczy ze jest zle wygladzona i chyba statka sie tam lami ,albo walnij wiekszego smootha albo popracuj nad siatka., dalbym mu takze chudsze uda bo wyglada odrobine jak robo-skate, albo troche dziwnie. bardzo fajne dlonie, ale dodaj jakies szczegoly do kalty bo troche pusta jest, ogolnie do torsu, ale niezabardz bo juz ejst swietnie wykonany. wybrzuszylbym tez odrobne przednia strone lydek bo za plaskie troche sa( wiem ze daze do budowy czlowieka, ale tak bedzie bardzij naturalnie wygladac z tymi \"silnymi\" lydkami( z tylu)) takze odcinek brzuszny bym odrobine doszczegulowil bo pustka bije. glowa bardzo fajna. daj jakies zblizenia na poszczeglne elementy bo malo widac tak w 2 rzutach. bno to chyba byloby na tyle jezeli chodzi o moj referat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm fajny robocik ci z tego wylazl... ale moim zdaniem, to po jego oczkach i minie nie pasuje mu zadna bron... to taki, przynajmnije z mordy, cp3o, dyplomata mocny w gebie... troche sie to kloci z jego budowa, no ale coz :D... platon tez byl szeroki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

net19.jpg\"

 

błagam o pomoc z proporcjami ...:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatka szersza(chociaz i tak pasuje) i troszeczke dluzsze nogi, chociaz, moze wystarczylo by wydluzyc delikatnie uda i podniesc troszeczke kolano (mam namysli samo laczenie ), ale mysle ze na upartego monza by bylo tak zostawic, sproboj podpiac mu kosci i zobacz jak sie porusza czy w miare naturalnie czy nie i tak jest fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ogólnie nadal mi się podoba ...ale szczerze..-.. rozczarowała mnie trochę budowa ciała... nie chcę psuć koncepcji więc musze zaakceptować...

jeśli się przyjrzec to łydki ma troszkę za krutkie...

możnaby mu dodać jakąś osłonę po wewnętrznej stronie ramienia..(pustawo tam)...

a trochę przewężeń w miejscach stawów, a pogróbienie niektórych miejsc z \"mięśniami\"...- na pewno zdynamizowałoby całą sylwetkę...

 

miecze, guny, karabiny, siekiery,,,.. i inne cuda..???..

\"make peace not war\"

może poradzi sobie w inny sposób z nieakceptującym społeczeństwem... (zainstaluje sobie jakiś nowy system czy co..)?

mógłby trochę pomedytować...

 

pozdrawiam

 

acha...sorry za błędy ort. ...ale nie poprawię ich... za pierwszym razem się nie udało to skąd mam wiedzieć jak napisać poprawnie...:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw obejrzałem animkę, a później przeczytałem post\'a, gdyby nie ta informacja o brakującej klatce, powiedziałbym, że nieźle udało Ci się zanimowaćprzeskakujące w jego kolanie kółko zębate, a tak, powiem, że przez przypadek uzyskałeś moim zdaniem świetny efekt - bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no, już długo tu nie zaglądałem amuszę powiedzieć że ten wątek chyba najbardziej mnie ciekawi ze wszystkich Wip-ów. Animka jest super!!. Jak dla mnie bobma. Czekam na finał z wielką nieciarpliwością.

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności