Skocz do zawartości

Zakup playa 3


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

z gran turismo wcale nie jest jak narazie tak fajnie

 

1. Na PS Store europejskim i amerykańskim nadal jest wersja Granturismo HD do pobrania za darmo.

2. Na japońskim PS Store jest już demo Gran turismo 5: Prologue (niestety po japońsku ale w necie są tłumaczenia), ogólnie demo jest świetne.

3. Nie wiadomo jeszcze nic o premierze Gran turismo 5: Prologue w europie i ameryce, narazie tylko w japonii Gran turismo 5: Prologue jest potwierdzone na 13 Grudnia.

4. Nie wiadomo czy ktoś to wogle sprowadzi do polski bo z tego co wiadomo i tak będzie całe w języku japońskim

 

Także jak coś to:

1. Zarejestruj się na Europejskim PS Store (najlepiej na Angielskim) i ściągnij sobie Gran Turismo HD

2. Zarejestruj się na Japońskim PS Store i ściągnij Demo Gran Turismo 5: Prologue

 

Tu jest link do tłumaczenia procesu rejestracji na japonskim PS Store:

http://www.ps3forum.pl/index.php?showtopic=1898

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra ale teraz woli scisłosci bo nie jestem w temacie.

 

Z tego co wiem to GT HD juz jest do kupienia tak ?

 

A w GT5Prologue ma byc tylko 40 pare aut?

Z informacji w sieci wynika - tak wywnioskowałem ze 5 Prologue to kolejna wersja zaraz po HD - nie wiem czy jest sens załatwiania Prologue czy zaczac od HD.

 

Ale pewnie jestem w błędzie bo nie jestem na bieżąco.

 

Ponoc PSStore nie był dostępny ale juz jest

 

Wielka premiera - PLAYSTATION®Store już Polsce!

 

Warszawa, 8 listopada - Sony Poland ogłasza otwarcie polskiego PLAYSTATION®Store. Już od dzisiaj od godziny 23:00 tak bardzo oczekiwana przez polskich użytkowników usługa, dostępna jest za pośrednictwem PLAYSTATION®Network (PSN).

 

PLAYSTATION®Store umożliwi dostęp do darmowych wersji demo gier przygotowywanych na PS3™, zwiastunów filmowych gier, filmów na Blu-ray oraz premier kinowych a także płatnych materiałów takich jak gry dla PSN, czy dodatki do gier na PS3. Polscy użytkownicy będą mieli możliwość korzystania z materiałów dostępnych dla wszystkich graczy w Europie.

 

W związku z otwarciem PLAYSTATION Store Polska, SCEE przygotowało na ten dzień specjalną aktualizację i premierę jednej z najpopularniejszych serii gier Tekken 5: Dark Resurrection Online. Wśród gier, które można znaleźć w PS Store są: flOw, Warhawk czy LocoRoco: Cocoreccho. Najważniejsze premiery na zbliżający się okres to także Pain, WipEout HD, czy Gran Turismo 5: Prologue. Wszystkie materiały pobierane za pośrednictwem PS Store magazynowane są na twardym dysku PS3, dzięki czemu użytkownicy stale mają do nich dostęp.

 

Mimo faktu, że PS Store będzie w angielskiej wersji językowej, informacja, która na pewno ucieszy polskich graczy to ceny w polskich złotówkach oraz możliwość płatności kartami kredytowymi: Visa, American Express oraz Master Card.

 

„Ta usługa to oczywiście kolejny krok, wychodzący na przeciw potrzebom naszych klientów. Sygnały, które dotychczas otrzymywaliśmy od graczy, stały się dla nas wyznacznikiem kierunku rozwoju i decyzji o kolejnych działaniach. Wierzymy, że dzięki PS Store polscy gracze docenia kolejne funkcjonalności PLAYSTATION 3.” – powiedział Marcin Ziobrowski, Business Manager PlayStation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa po co ja do tego wątku wchodziłem, obczaiłem screeny i już wiem że ps3 + GT jest moje, mam nadzieje że po świętach będą jakieś promocje, ech kurde tylko że musze też telewizor kupić :/

 

ale mam nadzieje że do tego czasu jeszcze się wylecze :p

 

edit. ma ktoś screenshoty siatek modeli z GT5? wyglądają imponująco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monkey - hmm

 

Gran turismo HD jest już od dawna do pobrania za darmo, to taka pełna wersja demonstracyjna, możesz ją znaleźć w Europejskim i Amerykańskim PS Store

 

Gran turismo 5:Prologue ma wyjść jako cała gra z 40 autami i 5 trasami 13 grudnia w japonii ale tylko tam, nie ma jeszcze żadnych informacji jakoby w tym roku pojawiła się na innych rynkach.

 

Narazie jest dostępne demo GT5:Prologue na japońskim psstore i zniknie z tamtąd 30 listopada (więc lepiej ściągać jak najszybciej). Nic też nie wiadomo kiedy "nawet" demo pojawi się w innych PS Store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotograf amator pfff

 

i dupa amator bo amator, nie liczy sie sprzet tylko umiejetnosci i wyczucie :P

zreszta nie pracuje jako fotograf, chociaz foty mi sie czasem moje przydaja :P

 

ps. teraz jak potrzebuje profesjonalnej foty to ja kupuje, amatorzy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GT HD i wyglądało srednio ale własnie zainstalowałem demko gt 5 prologue i jedyne co mi przychodzi na mysl to - Ała :D

 

Dzien w ktorym dostane pełna wersje w łapska będzie moim ostatnim dniem na tym boardzie :-)

 

Podziękowania dla Marcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dolozyc... te 40GB calkiem szybko sie zapelnia, a pozatym czasem milo jest popykac w stare sprawdzone tytuly z ps2:]

 

Niestety tylko wersja USA posiada hardwarowa emulacje PS2, europejskie wersje nie. Tak wiec napewno nie bedzie to emulacja idealna a i nie wszystkie tytuly chodza. Co do dysku, to mozna dysk wymienic w 5 minut na dowolny dysk byle 2,5". Jest to opcja przewidziana przez producenta i nie traci sie gwarancji ani nie trzeba otwierac konsoli (klapka tylko). Ograniczona ilosc portow USB to tez nie problem bo jesli juz ktos koniecznie potrzebuje wiecej (tylko po co?) to monna wsadzic zwykly replikator portow USB jak do PC i z glowy. Tak wiec nie ma co demonizowac wersji 40GB ;)

 

 

P.S.

Nowy update systemu (2.10) pozwala czytac Divixy i WMV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem bo mam pytanie :)

 

Czy istnieje jakikolwiek cień szansy na zakup europejskiej wersji ps3 w USA w amerykańskiej cenie? :)

 

Bo ojciec do stanów leci i różnica w cenie to 600zl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, w stanach mają wersję "stanową" a w europie mają wersję europejską :) właśnie dlatego żeby za 1/3 ceny nie ściągać sprzętu od wujka sama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem nie ma podziału na wersje EU i USA (pal i ntsc)

Dokladnie :) Nie wazne gdzie kupisz i tak format bedzies zmial taki sam, zaraz postaram sie znalezc jakies wieksze info o tym.

Mozliwe ze po wprowadzeniu nowych konsol cos sie zmienilo ale nie sadze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności