Skocz do zawartości

Piłka nożna


floo

Jaki Wynik meczu Portugalia - Polska  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki Wynik meczu Portugalia - Polska

    • Wygramy
      19
    • Przegramy
      22
    • Remis
      17


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

therealremi co prawda to prawda... :)

 

normalnie dumny jestem...

 

nie grali zachwycająco, ale my nie Portugalia...

 

rozliczam naszych piłkarzy za wynik, a wynik jest bardzo dobry... ;) 4 punkty dla Polski 1 dla tych gwiazdeczek, dwumecz na naszą korzyść... ;)

 

i fajny motyw zrobił chyba Krzynówek jak zawadził tego Ronaldo i dostał pod oko... :D

 

teraz na FINALNDIĘ HUSARIA NAJEDZIE!

 

 

edit:

FINLANDIA Z SERBIĄ zagrali dla nas, było 0:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po popijawie za nasz meczyk:

REMIS KURKA REMIS! Jeeeeeee jeeeeesteśmy umocnieni jeeee !!!!!!

no a nie mówiłam że będzie przyn. jedna bramka? ;D

KURKA

pozdrawiam :D

 

Ja nie doczekałem 87 minuty, etanol mnie przewrócił

Bogu dzieki za Internet i Viagre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hk nikt nie pisal po finale ms ze wlosi wygrali fartem ten final z franacuzami a dobitnie grali slabiej i tak naprawe mieli wiecej szczescia od francji niz umiejetnosci. Fartem jestesmy na 1. miejscu w grupie? :) Rownie dobrze moglbym napisac ze armenia , serbia fartem zremisowaly z portugalia ...ale tak nie bylo porostu portugalia w tym sezonie jest slaba.W mniejszym lub wiekszym stopniu wykorzystala ten fakt reprezentacja. Finalnie liczy sie wynika, a nie spekulacje pomeczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZCZĘŚCIE SPRZYJA LEPSZYM...

 

co Ja poradzę na to że Portugalia trzeciej bramki nie strzeliła... Po raz kolejny nas zlekceważyli, a Krzynówek jak przyczajony Tygrys boom!!!

 

Liczy się skuteczność w ataku i obronie. Więc remis!

 

 

Ronaldo później mówi że mecz był niesprawiedliwy, a mógł więcej podawać...

 

Jak dla mnie to naszym nie brakło umiejętności, tylko psychicznie nie dali rady, a z resztą to bardzo ważny mecz, a nasi piłkarze mało takich grają...

 

Kibice byli THE BEST!!! i ich tekst! GRAMY U SIEBIE!! DZIŚ LIZBONA JEST BIAŁO-CZERWONA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to naszym nie brakło umiejętności, tylko psychicznie nie dali rady, a z resztą to bardzo ważny mecz, a nasi piłkarze mało takich grają...

 

dokladnie ! a jak graja to sobie nieradza z presja, wlasnie to stara sie od poczatku wpoic naszym Leo, zeby niebali si eprzeciwnika. Jednym z przykladow jest niekonczaca sie opowiesc bitwa o anglie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

floo - co ty piszesz :) sprzyja jakim lepszym?. Nie będziemy już tak dobrzy jak kiedyś, zwykły fuks, po co wogóle startują skoro i tak wiadomo że trzymają tak śmieszny poziom że szok - jeśli wogóle poziomem można to nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

floo - co ty piszesz :) sprzyja jakim lepszym?. Nie będziemy już tak dobrzy jak kiedyś, zwykły fuks, po co wogóle startują skoro i tak wiadomo że trzymają tak śmieszny poziom że szok - jeśli wogóle poziomem można to nazwać.

 

popatrz na tabele :), jaki poziom reprezentuje portugalia ? niektorzy podniecaja sie portugalia przez wglad na to jak graja zespolowo jako reprezentacja ? Czy raczej patrza na poszczegolnych zawodnikow gwiazdki?

Jakby takim tropem myslenia kazde panstwo rozpatrywalo szanse i mozliwosci swoich sportowcow to na swiecie by woqule sportu niebylo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne jeszcze mi powiedz że nasi są jacy są bo mają złą diete albo złe kalosze.

 

Nie jedni uczą się w gorszych warunkach i potrafią pokazać na co ich stać a ty mi wylatujesz z stadionem :) no te kolory nowej murawy ich napewno pobudzą do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD

 

no nie, ale sam powiedz - nie jestesmy tak dobrzy, i jeszcze to nie jest tak denerwujace jak to pozniej ich podniecanie się w tv and so on.

 

co do kwesti medialnej to sie zgodze, niemoge strawic eufori jaka panuje zawsze w mediach... ale to juz normalka jak pisalem najpierw kremuja potem linczuja. :)

 

jasne jeszcze mi powiedz że nasi są jacy są bo mają złą diete albo złe kalosze.

 

Nie jedni uczą się w gorszych warunkach i potrafią pokazać na co ich stać a ty mi wylatujesz z stadionem :) no te kolory nowej murawy ich napewno pobudzą do działania.

 

trzeba bylo zobaczyc jak Leo obsmarowal nasz system szkolen i naszych genialnych trenerow na jednym z spotkan z nimi, za co zrobil sobie wielu wrogowktorzy teraz czekaja na najmniejsze jego potkniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mogłe obstawiać wynik sobie gdzieś na zkładach... :/

No ale jak chciałem tak jest i się bardzo z tego cieszę. Portugalia faktycznie grała lepiej, więc trzeba się cieszyć że przynajmniej ten remis wyrwaliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem wszystkich postow, najzwyczajniej mi sie nie chce, i zgadzam sie ze oplacy potrafia narzekac, jakbysmy zostali mistrzami swiata nawet to jestem przekonany ze masa ludzi narzekala by dalej, ze to zwykly fuks, ze nasi sa beznadziejni , nie umieja grac i cala masa innego bla bla bla, panowie czego wy chcecie , zajmuje w rankingu 20 ktores miejsce na ponad 300 zespolow, to jest zle?? wezcie pod uwage to co zrobil benhaker i to w zajebiscie krotkim czasie, porownajcie druzyny benhakera i janasa na przyklad, nie widzicie roznicy??no bez jaj, janas nie wygralby nigdy meczu z portugalia, nigdy nie zremisowalby na wyjezdzie z portugalia,

nie podniecam sie od razu ani nie twierdze ze jestesmy super ekstra teraz i wogole wygramy mistrzostwa, my wygralismy z zespolem lepszym od naszego i zremisowalismy u nich,

ale to co benhaker mowi, ze u nas jest tyle samo talentow co w kazdym innym kraju i ze trzeba dochodzic do sukcesu krok po kroku to jest absolutna prawda!a wszyscy ci co narzekaja od razu chcieliby zeby nasi 100 razy lepije grali od brazylii a i tak to bylo by zle , sory bez jaj, tak sie nie da, zachowujecie sie jak ci wyszycy poczatkujacy graficy, ktorzy by chcieli po okresie 2 miesiecy nauki robic niesamowite modele, efekty specjalne takie ze ILM to przy nich amartoszczyzna itp itd, czy wy naprawde myslicie ze tak sie da?

i ztym co napisal floo o infraktusturze sie zgadzam, i MONKEY ON YOUR BACK mozesz napisac ktore to reprezentacje maja o wiele gorzej i sa od nas o wiele lepsze?nie wiem brazylia?portugalia?wlochy?anglia?

panowie toche cierpliwosci i zaufania, krok po kroku i wszystko bedzie git, heh myslalem ze graficy sa cierpliwi, bo przeciez tutaj szybko sie nic nie da;)

 

a jeszcze jedno, wiecie jak zareagowal scolari jak nasi dziennikarze sie go pytali czy nie uwaza ze to byl jednarazowy wybryk, szczescie , wypadek przy pracy itp. ta wygrana polski z portugalia?zjechal ich rowno, okrzyczal prawie, ze nie potrafimy docenic naszej narodowej druzyny, i ze nie powinnismy sie tak zachowywac, ze moglismy wygrac z 5-0, po prostu bylismy lepsi i tyle, dziwny ten scolari co ? ;)pewnie zaraz ktos napisze ze mowil tak zeby sciagnac troche winy z siebie i z zawodnikow swoich, heh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, a mnie w sportach, gdzie biorą udział reprezentacje (pewnie przy drużynach jest podobnie, nie wiem nie oglądam tv, a tym bardziej sportu), drażni to, że ważniejsze jest to by wygrali "nasi", niż by wygrali "lepsi", np okrzyki komentatora by grali na czas, przy korzystnym wyniku, mnie najzwyczajniej brzydzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja bym trzymal strone hindusa... denerwuje mnie naród polski, spójrzcie obiektywnie jaka jest sytuacja - wygrywamy jeden mecz i już media, prasa, piłkarze czują się jakbysmy byli mistrzami świata... a z drugiej strony to ciekawe ile szpak pampersów zmienił podczas tego meczu;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi o tym nie wiadomo..

 

mało się interesujesz :rolleyes:

 

Mistrzami świata nie jesteśmy i bądź co bądź do końca mojego życia nie raczej będziemy :/ ,

ale warto jest czasem popatrzeć jak lejemy dużo mocniejszą drużynę. [nawet jeśli to tylko remis, wszak nie ograli nas jak dzieci :) ]

W rankingu FIFA Portugalia jest 10, Polska jest 20.

 

Imo postęp do którego doprowadził Benhakker jest ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego ?

 

zgadnij szerloku

 

 

Nie wiem tylko czy dzieci twoich dzieci tego dożyją, że już o tobie nie wspomne.

 

a co Cię to obchodzi ? :]

 

i niech będzie za 200 lat nawet

lubię oglądać mecze polskie reprezentacji, zwłaszcza te w których im idzie,

a to, że Ty masz maniere narzekania na ten temat to Twój problem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_o Ile ja tu narzekania i czarnowidztwa widzę... Oglądałem mecz w kawałkach, ale tyle co widziałem to nasi na prawdę nieźle dawali i wcale nie uważam, by w tym meczu grali o wiele gorzej od Portugalii. Jest dobrze i z tego trzeba się cieszyć, no ale ja zawsze uważałem, że narodową wadą Polaków jest nadmierny, masochistyczny wręcz, samokrytycyzm. Ale to temat na osobną dyskusję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy obiedzie na TVP3 oglądałem mecz Wisły Płock z GKS Katowice... nie widziałem do końca jednak w 80min było 3:1.

 

i zrobiło na mnie wrażenie śpiewanie kibiców. Mimo że GKS przegrywał 3:1 oni śpiewali, ostro zagrzewają bez względu na wynik spotkania...

 

i to są kibice!!! a Ja tutaj widzę masę krytykantów, zakompleksiony idealistów którzy nie potrafią się cieszyć z tego co mają...

 

 

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu można być realistą

yeap. zgadzam się

sam wczoraj przed meczem mówiłem, że boje się że przerżniemy

 

ale dobrze, jest zachować przyzwoitą formę wypowiedzi

 

 

postep duzy, ale za kasę jaką on ciągnie to juz powinnismy byc mistrzami swiata;)

 

to nie jest tak do końca przecież. to nie leo wychodzi i kopie w piłkę.

zresztą śmialiśmy się z kumplem jak zatrudnili leo, że i benhaker z pustego nie naleje :]

 

jeszcze wracając, to mam świadomośc, że polska nie jest potęgą w piłce, ale czy to znaczy, że nie mogę sobie kibicować i się cieszyć z ich wygranych ?

nawet jak mają zagrać 2 dobre mecze na pięć, to i tak będe oglądał dla właśnie tych meczy/meczów?, nie mówiąc o tym, że ogólnie lubię piłkę nożną.

np. mecz z niemcami na ostatnich mistrzostwach. przegraliśmy z niemcami, ale mecz był taki, że byłem dumny z drużyny, a trzeba wiedzieć że nie jestem skłonny do takich odruchów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest dobrze, umacniamy się! zamiast paplać, to cieszeyć się! Cieszyć jak małe dzieci! Hurra!!!

 

ps: ja tak paplam jak wy, ale przed meczami zazwyczaj -i są kiepskie rokowania i dyyysputy kto lepszy?gorszy i za jaką kasę i naaaarzekanie, ale...

po nie przegranym meczu należy sie cieszyć, cieszyć i nie paplać, bo to aż niesmaczne, bo każdy w głębi duszy choćby i za granicą i choćby nie wiem jak tam zarabiał i jaką drużynę tam miał, to Kocha w sercu głęboko nasz biedny kraj i kocha głęboko w sercu naszą biedną drużynę i zapomniane wiersze Polskich poetów... ;)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu można być realistą

postep duzy, ale za kasę jaką on ciągnie to juz powinnismy byc mistrzami swiata;)

 

hehe powiedz to anglikom... co z tego ze zawsze sa w MS, ME jak nigdy nie osiagaja swojego celu :D patrzac z tej perspektywy oni stoja w miejscu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti

Wygraliśmy, pierwszy mecz w Chorzowie.

Wynik punktowy wygląda tak, że po meczu i rewanżu z Portugalią wynieśliśmy 4 punkty, Portugalia zaledwie 1.

 

a to zmienia troche postać rzeczy, jednak zdania na ten temat nie zmienie, poprostu zawsze jest podnieta, taki naród.

 

zgadnij szerloku

 

jak mam to rozumieć?

 

a co Cię to obchodzi ? :]

 

i niech będzie za 200 lat nawet

lubię oglądać mecze polskie reprezentacji, zwłaszcza te w których im idzie,

a to, że Ty masz maniere narzekania na ten temat to Twój problem :]

 

Jak nauczysz się wysławiania na poziomie to możemy porozmawiać.

 

Zwłaszcza te w których im idzie ? W takim razie życzę Ci powodzenia, tyle ich...

To nie maniera narzekania - to poprostu umiejętność postrzegania i oceniania,

 

Życzę Ci abyś nie tkwił dalej w tym bagnie jakim jest wiara w polską reprezentację.

 

floo

 

a Ja tutaj widzę masę krytykantów, zakompleksiony idealistów którzy nie potrafią się cieszyć z tego co mają...

 

Do mnie kierujesz te słowa ?

 

Podaj mi proszę jeden, jeden konkretny argument na powód abym miał być szczęśliwy z tego powodu ?

 

3grosze

Nie wiem czy używanie określenia

szwab
jest tutaj na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i to są kibice!!! a Ja tutaj widzę masę krytykantów, zakompleksiony idealistów którzy nie potrafią się cieszyć z tego co mają...

 

ja sie nie cieszę, ponieważ odnoszę się neutralnie do spraw reprezentacji, co znaczy ze mam ją gdzieś... ale pisze tutaj tylko i wyłącznie jako obiektywny obserwator tego co się dzieje w polskiej piłce, i uważam że to nie ja jestem zakompleksiony, ale bardziej Ty zapatrzony - (proszę bez urazy, poprzez "Ty" mam na myśli kibiców reprezentacji). Rozumiem radość kibiców po wygranym meczu, ale bez przesady - mistrzami świata nie jesteśmy i raczej nie będziemy. Kiedy anglia wygra z portugalią, nikt po tygodniu o tym nie bedzie pamiętał, a jak my wygrywamy to za 30 lat o tym bedzie wspominał piechniczek siedząc przy kominku... nie odnosimy żadnych sukcesów, a do bardzo niedawana naszą reprezentacją była banda wyżelowanych jednostek, komu ja mam kibicować? z czego się składa nasza reprezentacja? z 35 letnich graczy wschodnich dywizji europejskich? nie mamy drużyny - mamy jedynie poszczególnych graczy na niskim poziomie, którzy myślą ze są najlepsi. co dudek zrobil przed zgrupowaniem? przypomnij sobie jego zaskoczenie... "bramkarz realu madryt miałby nie być pierwszym bramkarzem???" hehe... bo moze jest bramkarzem realu, może był bramkarzem liverpoolu ale co mu po tym jeżeli nie grał? kluby nie grają w reprezentacji lecz zawodnicy. ci piłkarze nie robią na mnie wrażenia, nie moga być moimi autorytetami, co nie skłania mnie żebym im kibicował... nie darzę ich większym "uczuciem" niż piłkarzy np szkockich... nie cieszy mnie ich gra... nie jestem zakompleksiony, wystarcza mi klub któremu kibicuję od dziecka;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONKEY ON YOUR BACK

kierowałem do ogółu, bo trudno nie zgodzić się z tym, często tutaj się tak krytykuje...

 

A po co mam ci coś udowadniać, po jaką cholerę??? chłopie na siłę nikogo nie uszczęśliwiać...

 

nie przytłacza mnie ten kraj, nie przytłacza mnie że jest źle, bo jest ok!

cieszę się z wygranej a z przegranej również wyciągam wnioski.

 

bo życie to nie ustany proces rozwijania umiejętności.

 

dyskusja z kimś kto jest zamknięty wewnętrznie nie ma najmniejszego sensu.

 

"postaraj się zrozumieć człowieka który czerpie radość z każdej minuty życia... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski to ja odnoszę wrażenie że jeśli nie kibicujesz, to po co ten temat, może wątek pomyliłeś?? LOW! a kto tutaj cały czas mówi o wspominaniu... kto tutaj pisze o mistrzach świata???

 

Panie kolego gram w eliminacje do Mistrzostw Europy 2008.

Gramy o historyczny awans.

Kibicuj swojemu klubowi, ale to nie ten wątek.

 

Nie szukam autorytetów w piłkarzach czy w piłce.

 

Zobaczymy co będziesz gadał, jak awansujemy pierwszy raz do Euro, pamiętaj żebyś się nawet nie uśmiechnął, bo to ci "mamy jedynie poszczególnych graczy na niskim poziomie"

wywalczą awans, pamiętaj o swojej drużynie. :)

 

a Ty jesteś najlepszy żeby się mierzyć z skali światowej z innymi???

 

bez urazy oczywiści i aluzji, pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowałem do ogółu

innaczej to odebrałem

bo trudno nie zgodzić się z tym, często tutaj się tak krytykuje...

to jak najbardziej naturalne, wiesz krytyka po części buduje, jeśli wyciąga się z tego wnioski.

 

A po co mam ci coś udowadniać, po jaką cholerę??? chłopie na siłę nikogo nie uszczęśliwiać...

 

Wiesz po co ? skoro jesteś z tego powodu tak wielce szczęśliwy

 

widzę masę krytykantów, zakompleksiony idealistów którzy nie potrafią się cieszyć z tego co mają...

 

to podziel się prosze ze mną.

 

nie przytłacza mnie ten kraj, nie przytłacza mnie że jest źle, bo jest ok!

 

To jest źle czy ok ?

Przez takie postrzeganie nie wiele się zmienia na lepsze w naszym kraju, no bo jest ok!

 

cieszę się z wygranej a z przegranej również wyciągam wnioski.

 

I jakie te wnioski wyciągnąłeś ?

 

bo życie to nie ustany proces rozwijania umiejętności.

 

Tak, tylko co to ma wspólnego z tematem..

 

dyskusja z kimś kto jest zamknięty wewnętrznie nie ma najmniejszego sensu.

 

Właśnie się zastanawiałem jak to jest być zamknętym w sobie, jest źle i jest ok. Oh Ic.

 

"postaraj się zrozumieć człowieka który czerpie radość z każdej minuty życia... "

 

Warto było się urodzić dla tej chwili. A już myślałem że życie jest nic nie warte.

 

Wiesz nie tyle dołuje mnie poziom polskiej piłki nożnej (zawsze mogło być gorzej), co jak już pisałem wielka wżawa w mediach, wychwalanie jacy to jesteśmy - super, najlepsi etc, tylko zawsz jest to do czasu. Tak samo jest w przypadku innych dyscyplin, nie chodzi o piłkę, tylko o ogół - tak samo jest w przypadku małysza itd.

 

Nie pojmiesz tego bo patrzysz przez pryzmat kibica.

Wiem że juz nie raz wdawałem się z tobą w dyskusję i wiem że nie warto, bo pewnych rzeczy nie przyjmujesz do informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności