Skocz do zawartości

Teczka 2D: Bazgroły Batmansa ;)


Batmans

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!! jestem tu nowy i nie wiem czy dobrze ze wklejam tu moje szkice ale bardzo chcialbym pochwalic sie tym co narysowalem;)

 

54ad85e78ebaa1fd.jpg

 

a35ade48992bda41.jpg

 

efb5968a718e76c9.jpg

 

0f130de82ef0efd9.jpg

 

mam nadzieje ze sie wam spodobaly;) jesli zle umiescilem watek prosze moderatora o przesuniecie lub usuniencie watku Pozdro:D

Edytowane przez Batmans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo dobrze ze wklejasz tu rysunki mozna sie sporo nauczyc

Ujęło mnie to drzewo, wiem ze to nie temat pracy, ale podoba mi sie, ciekaw jestem co sobie myslales jak je rysowałes przy zadnym samochodzie nie zrobiłes nic a przy tym jednym jest drzewo, to intrygujące nie wiem czy drzewo pasuje do samochodu ale jest spoko takie luzackie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Batmans !

 

Ładne prace, szczególnie podoba mi się szkic dużego fiata. Co do tła to polecam wziąć twardy automatyczny ołówek (2H, 4H) i wykreskować starannie prostymi pociągnięciami ołówka jakąś przestrzeń (sam kontur bez cieni), jeśli spróbujesz to przekonasz się, że fajnie się to razem skomponuję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam się takie karykaturalne podobają a co ;] (zwłaszcza fiacik) nie zawsze trzeba reala jechać, możesz faktycznie pokombinować z narzędziem bo minusem jest tu ziarnistość ołowka, polecam tysz, patyk/piórko/pędzelek do wyboru do koloru i będzie wyrażnie, albo cienkopisem, wygodnie się robi naet na szkicu ołówkowym ;] powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kresce ołówek wygląda mi na "kubusia" (gruby, duży, kultowy ołówek;))

co do wątku, to musisz zmienić nazwę na "Teczka 2D: Twoj tytuł"

co do rysunków- słodki jest fiacik czy warburdżini, ale raczej fiacik:)

ale rzeczywiście perspektywa i proporcje siadają i tu racja,że bryły trza poćwiczyć...przy takich rysunkach dobrze jest podpierać się liniami pomocniczymi (czy to w photoshopie, czy na kartce)

masz)rum karykatura dobrze wygląda a także tylko wtedy powinna być stosowana kiedy artsta potrafi bardzo dobrze odzwierciedlać proporcje...innymi słowy zamierzona karykatura to jedyna słuszna.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero sie ucze rysowac i mam nadzieje ze dojde na tak wysoki poziom jak WY ;)

 

Czy ktos moze do mnie napisac i wytlumaczyc jak rysowac??? Jakich olowkow uzywac i kolorow??

 

A tu moj dzisiejszy szkic;)

 

3172f8af1c0f027a.jpg

 

mam nadzieje ze wam sie podoba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ci pisałem, spróbuj zrobić proporcjonalny szkic ołówkiem, najlepiej hb albo b1 a pozniej właściwe linie popraw ciękopisem albo piórkiem i tuszem, i postaraj się znaleźć miejsca które są najciemniejsze i walnąć je czystą czernią,

możesz też pomagać sobie linijką w perspektywie bo widze że wychodą ci llekkie krzywizny

powodzenia

 

a i radze unikać papieru milimetrowego do szkiców, i żeby nie było na twoich skanach tyle biełej puste przestrzeni, wykadrój je przed uploadem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

hmm jak dlamnie to nie wczowaj sie w przerysowywanie lepiej uzyjj wlasnej wyobrazni tak zeby nie byly moze i bardzo szczegolowe i takie same ale zeby dorbze wygladaly bo widac z perspektywa strasznie Ci leci jak znajde moje Audi (chyba to bylo audi) to podesle Ci i powiem ze nad autem meczylem sie z dobre 3h zeby perspektywe osiagnac taka jak trzeba i nie ma sie zco spieszyc bo wychodzilem na kawe lub papierosa przychodze i patrze i sam do siebie mowie boshe to jest krzywe dach za wysoko maska pogieta i tak w kolku az wkoncu dostalem upragniony efekt i poszla praca w kat bo nie mialem czasu cieniowa (tego nie rob:P) wiec jak cos nie skanuj obrazkow wzrokiem wloz troche siebie w prace a efekty beda nieporownywalne (dobra opisalem sie i tak czytal nie bedize xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was po dlugiej przerwie! ;D

 

a tutaj nowe moje ryski ;)

 

91l360.jpg

 

33esoxs.jpg

 

oba sa wykonane jakies 2 miechy temu ;)

 

i teraz dzisiejszy:

2wdroco.jpg

 

tylko nie zwracajcie uwagio na drzewo xD jutro postaram sie naprawic moj blad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy piszecie, to nie peryspektywa lezy tylko to napewno jest styl rodem z guernici picassa wyciągnięty :P

 

a tak na poważnie, jestem ciekaw kiedy zaczniesz modelować fury

 

aha, i ten gość w czarnych portkach pod wiatą przystanku wygląda jakby po kolana już wpadł do jakiejś czeluści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności