Skocz do zawartości

MiniBitwa 18: Karykatura


Creator

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!!

 

Ok przywitałem się teraz konkrety.

Chcę zrobić karykaturę jakiejś znanej postaci.

Na początku chciałem zrobić Wojewódzkiego:

 

g1.jpg

 

Ale się rozmyśliłem i wpadłem na pomysł żeby trzasnąć Tofika:

 

Niestety nie posiadam dużego zdjęcia.

402067d6_2.jpg

w ogóle to mi Tofik przypomina członka Hiszpańskiej inkwizycji ze skeczu Monty Pythona:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=zO68fUMWx3g

fang.jpg

 

Ale to też nie to było i postanowiłem zrobić Kubicę:

kubica17.jpg

 

Sam już nie wiem kogo wybrać. Kogo proponujecie zrobić ? Może zupełnie kogoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak dla mnie to wojewodzki albo kubica (ze wskazaniem na kubice - bo ma 'czytelniejsze' rysy ktore latwiej oddac w karykaturze) - a tofika albo pytongow raczej nie bo oni juz sami w sobie sa karykaturalni i ciezko byloby cos z tego wystrugac (a inna sprawa - wez sie za pytongow i schrzan robote to bedzie katownia i plaga bicia!! :D

 

a kubice mozna by fajnie potem posadzic na jakiejs rakiecie :) ( z obowiazkowym logo bwm na boku :)

 

poopasd

 

ps. a i tak zrobisz co bedziesz chcial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponwal kogls mnie j chraktrystycznego bo to naprawde czasem ciezka sprawa jest z tak chrakterystycznymi mordami , ale jesli juz to dobry jest ten 3 obrazek od góry normlanie jakis kosmita : D albo go z tworek wyposcili 8D

a no i fajnei ze sie przylaczyels bo tu sucho jest dosyc a myslame ze po takim poscie bedzie duzo luda : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Chcę zrobić karykaturę jakiejś znanej postaci.

Na początku chciałem zrobić Wojewódzkiego:Ale to też nie to było i postanowiłem zrobić Kubicę:Sam już nie wiem kogo wybrać. Kogo proponujecie zrobić ? Może zupełnie kogoś innego?

 

Czesc

Moze zrob skrzata on jest tutaj bardzo popularny:D

A tak na serio to patrzac na te osoby i je razem laczac to mi bardzo przypominaja Charles Chaplina:

 

CC.jpg

Chaplin3.jpg

 

Fajnie ze startujesz w bitwie no i zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no proszę mi tutaj nie zarzucać dezercji ;) Bitwa to Bitwa :D Z tego co pamiętam brałem udział w dwóch mini bitwach i obie skończyłem. Z drugiej strony musi być ten pierwszy raz heheh :P Problem w tym ze mam sporo pracy a w środę wyjeżdżam na 3 dni i chyba się pośpieszyłem trochę z decyzją, ale sie nie poddaje !! Będę łoił model po godzinach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności