Skocz do zawartości

animacja 2D - wizjoner


remanent

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładne, trochę czuć że pod presją czasu robione, kilka motywów jest trudno-zrozumiałych (dopiero za drugim obejrzeniem zaskoczyłem) montaż momentami mylący ale generalnie bardzo mi przypadło do gustu. Gratuluje skończonego filmu, następny na pewno będzie jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO Powiem tak super! zainspirowałeś mnie! mam juz pomysł na swoją animacje ja także nie jestem na tyle dobry zeby zrobic ją w 3D ale zobaczymy.

Mój 1 POST! :)

 

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak...czasu zajęło sporo, ponieważ źle się do tego zabierałem.

w sumie film robiłem rok, ale jakbym się sprężył to pół roku by spokojnie wystarczyło. oczywiście nie chodzi tu o pracę 16h dziennie z przerwami na sen. musiałem chodzić do pracy i konsultować wszystkie projekty z promotorem. w sumie cały czas robiłem szkice i fotki.

następnym razem bardziej się przyłożę do kwestii scenariusza i storyboardu. Wam też radzę jeżli myślicie o swoim filmie.

 

do malowania i animacji użyłem photoshopa, postprodukcji i kompozycji after effects, śnieg wygenerował 3ds max. no i oczywiście papier i ołówek - podstawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, więc skonczyłeś:) Gratulejszyn!

 

Spalili bo se kolo malował domek na zielono?:)

W sumie, takie czasy:)

 

Ogólnie mi się podobało, ale imo za mało spójności, widać, że starałeś się trzymać charakterystyczą kreskę w skeczach, jednak, niektóre z nich wyglądają malarsko, inne kreskówkowo, inne komiksowo, a jeszcze inne jak niedomalowane (choćby kalosze na śniegu).

 

Najbardziej spodobało mi się ujęcie dziadka na tle zachodu słońca:)

Jakbyś utrzymal plastykę w stylu takim jak zacząłeś (tzn chłopak malujący dom na początku), chyba byłoby ciekawiej.

 

Grunt, że kawał dobrej roboty odwaliłeś!

 

pozdrawiam!

PS: a ja ze swoim projektem ciągle w lesie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek, lewus: wielkie dzięki

 

briz: różni ludzie oglądali ten film i wszyscy zgodnie twierdzą, że coś w scenariuszu zawaliłem, bo przesłanie jest nieczytelne. ja nie jestem obiektywny w tym momencie ale rozumiem i będę się starał to poprawić. wydaje mi się że złapałem bakcyla na robienie filmów

 

obecnie staram się zdobyć fundusze, żeby zrobić z tego film dla szerszej publiczności.

trzymajcie kciuki, może się jeszcze zobaczymy w wipie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty. Zgodze się że ciężko z odbiorem, ale nie jest prostą sprawą przekazanie tego co sobie wymyślisz i siekasz przez rok, to już wtedy da się pogubić, a dla ciebie jest wszystko oczywiste bo wiesz co chciałeś zrobić ;P Polecam przeznaczyć więcej czasu na scenariusz.

Tak czy inaczej klimacik jest świetny i scenki też eleganckie, masz smykałkę do animowania ;]

Podobały mi się niektóre proste ale trafne ujęcia, ale były takie ze trzy na których przydałby się ruch jakiś bo czekało się na jakąś zmianę.

Chętnie zobaczę twoje kolejne produkcje ;] Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności