Skocz do zawartości

Wiz: Salon


Zyri

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jakaś moda ostatnio panuje na retro. 3D studio MAX 3.Pamiętam w demówce była taka fajna animacja karuzeli. Jakoś mi się miło robi jak patrzę na te prace, bo one mają w sobie ten klimat. Nie chcę się naśmiewać, bo każdy musi jakoś zacząć i zrobić kilka kiepskich prac. Teraz od razu razem z maxem ktoś instaluje maxwella i się jara, bo nawet nic nie umiejąc jakiś efekt wychodzi. A tutaj jednak jest jakaś konsekwencja, świadomość. Są odbicia, bump, mapowanie i tło na które fajnie nakładają się odbicia. Nie mówię, że to dobra pracka, ale nic nie powstało tutaj przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widac sporo niedociągnięć, sufit trzeba by jaśniejszy zrobić. No i te halogenki przynajmniej równo rozłożyć. Mniej odbić na podłodze i może jakaś inna tekstura na podłodze- z mniejszą fugą. Ale nie jest źle. Sam ostatnio jakiś czas temu zmieniłem pracę i przesiadłem się z max-a8 na viz-a4. Kupa zabawy, można naprawdę cieszyć się eksperymentowaniem z ustawieniami materiałów i oświetlenia. Nie że wstawi się 2-3 vray light w oknach i 1 direct i jakos zawsze coś tam wyjdzie wyjdzie. No i czasy renderu to całkiem inna sprawa.

Miłego eksperymentowania

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię bardzo zmień texturem sofy czy kanapy na normalny kolor lub bitmap i dodaj bump zwiększ tiling.Popraw takze te tragiczne rośliny , ponieważ są one jak jakiś bitmap.

Jeśli to jest mental ray to zmien opcje general ilumination, inaczej ciężko to widzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności