Skocz do zawartości

Teczka 2D: aspenboy [update: 27.01.2009]


aspenboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Postanowiłem wrzucać tutaj różne moje prace, pracki, szkice, rysunki itp.

 

Wszelkie komentarze, zwłaszcza konstruktywnie-krytyczne, mile widziane. Miłego oglądania :)

 

20070926robocik3br9.jpg

 

200709200001007ei4.jpg

 

EDIT: a co tam, dorzucę drobiazg sprzed chwili:

20070926postapo211to4.jpg

Edytowane przez aspenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie no Franek goniący mózg jest świetny!! ten czerwony robocik też mi przypadł do gustu.

Co do widoczku to już sam napisałeś trochę słabo, ale jak posiedzisz jeszcze nad tym jestem pewien że ci lepszy wyjdzie :)

 

Fajnie ci to malowanie idzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaggi - dzięki, też zauważam u siebie tendencję do "plasteliny". Jeszcze nie mam pomysłu co z tym zrobić ;) (sugestie mile widziane)

rosikowski - dzięki również, z założenia to nie było bongo, ale cóż... wiele osób właśnie bongo tam widzi :D

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaggi: dzięki :)

 

Coś świeżego - tym razem w ArtRage. Póki co mam bardzo pozytywne wrażenia po tym programie, lepiej mi się w nim pracuje niż w painterze.

 

Z minusów które widzę - postać mi się zaczęła przewracać. Zrzucam odpowiedzialność na rozmiar spluwy ;)

 

gunsobig2kl7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie głupia sprawa odpisywać sobie samemu w swoim wątku, ale co tam :D

odezwał sie znawca ja kiedyś przez 7 odpowiedzi postowałem pod sobą nowymi pracami :D

 

nie no fajny ten nowy fajne kolory może dokończ :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak "Dark Knight" coraz bliżej to i w twórczości ludzi coraz więcej go.. Batman-małpa z wielkim bat-bumerangiem rulez! Operujesz fajną barwą , dłonie postaci na niektórych pickach masz cool zrobione. Pewnie kwestia czasu kiedy zrobisz coś rewelacyjnego na całej linii. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, oto hi-res (trzeba kliknąć):

clownwip021fullxw4.th.jpg

 

Tak naprawdę to tutaj nie ma jakiejś wielkiej filozofii jeśli chodzi o cieniowanie/kreskowanie. Co najwyżej cierpliwość i precyzja. Przydają się ćwiczenia, w których z jednego ołówka próbujesz osiągnąć jak najszerszy zakres tonalny - od najjaśniejszych do najciemniejszych walorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba pora odkurzyć po kilku miesiącach :D

 

WWWoj: dzięki, polecam - ołówek dobry jest :)

 

Poniżej dwa szkice do ilustracji do opowiadania kolegi. Czekam na razie na jego feedback, zobaczymy w którą stronę to pójdzie - ale jestem ciekaw waszych opinii, zwłaszcza, że nie mam za dużego doświadczenia w environmentach.

 

BTW - szczęśliwego Nowego Roku :)

 

forumszkic09in3.jpg

w700.png

forumszkicver0204wo8.jpg

w700.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm fajne te obrazki :)

Chciałem powiedzieć że za dużo bieli w tych rysunkach, ale skoro to są ilustracje do książki to takie uwagi można pominąć :)

Mam wrażenie, że w drugim rysunku pogubiłeś się trochę z perspektywą, na każde z ramion skały działa jakby inna, przez co te położone bliżej wydaje się jakby 'opadało'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noiprox: opowiadanie będzie prawdopodobnie wydrukowane (o ile w ogóle będzie) w jakimś czasopiśmie a propos fantastyki, więc nie spodziewam się dobrej jakości druku => stąd pomyślałem, że na tyle bieli mogę sobie pozwolić.

 

Uchybienia w perspektywie też prawdopodobne, bo dłubałem to "na czuja", bez żadnej siatki. Traktowałem to bardziej jako "notatkę" pomysłu, ale planuję to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to wrażenie błędów w perspektywie jest potęgowane przez trzeci punkt zbiegu. Jednak w normalnych warunkach nie obserwujemy łóżka z poziomu wzroku stojącego na dwóch łapkach chomika :D *

Btw - ekstra prace ołówkiem.

 

*chomiki uprasza się o powstrzymanie się od komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności