Skocz do zawartości

TECZKA 2D: artluco


artluco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak z tym wykończeniem mam problem i muszę nad tym posiedzieć. Prace, które zamieściłem traktuje raczej jako szkice, próby uchwycenia światła i koloru.

W miarę możliwości postaram się wrzucić coś bardziej dopracowanego.

 

Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako szkice, mówisz? No właśnie sporo osób mocno rozdziela digital painting od tzw speed paintingu. Trochę się tutaj wyłamuję, ale według mnie ten podział jest bardzo płynny. Bo np. ta druga praca to widać, jasne, że zrobiona niewielką ilością pociągnięć, ale w zasadzie co z tego? Kolory trafione, praca się ładnie prezentuje. Moim zdaniem dobra, skończona praca. Taka tendencja panuje w malarstwie cyfrowym, aby dążyć do fotografii. Ja tam wolę ten Twój szkic (numer 2, reszta mniej) niż niejedną dopicowaną ilustrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ładnie się prezentuje ostatnia scenka, brakuje czegoś w narracji ale wygląda atrakcyjnie. No ale ja o szkicach tu chciałem... podobają mi się bardzo nr.2 i 3, 2 gdyż tak jak napisał kolega mallow, zrobiony jest szybko ale trafnie, i to ma właśnie ogromną wartość, z nr.3 sprawa ma się podobnie, tło jest rewelacyjne, mankamentem tu jest tylko (i aż) pierwszy plan który psuje całe wrażenie kompozycji, namalowany jest tak jak tło a powinien być trochę dokładniejszy, cieplejszy i bardziej wygładzony moim zdaniem ;] spróbuj poprawić może, zobaczysz efekty. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki.

 

masz)rum: masz rację a pro po nr 3. W pracy tej zacząłem stosować po raz pierwszy krycie

 

janko: mój pomysł był taki, że to nieudany eksperyment, awaria, w sumie interpretacja może być dowolna;)

generalnie nie przepadam za dorabianiem ideologii do obrazu.

 

Yabbol: no wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że odbieracie to bardziej pozytywnie niż mniej:)

w sumie to pierwotna koncepcja tej pracy ma sie nijak do efektu końcowego dlatego trudno mi powiedzieć ile nad tym siedziałem. coś koło 6-7 godz. może? straciłem rachube..

w każdym razie na tyle długo że postanowiłem wrzucić ją w takiej formie jaka jest teraz bo w tym momencie trudno mi jest sie do niej ustosunkować.

dlatego wielkie dzieki za uwagi:) - coś jeszcze przy niej pogrzebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności