Skocz do zawartości

Wip 2D: Indiana Jones


tymko

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam referki z których będę korzystał. Jak coś znajdziecie innego ciekawego to wrzućcie.

2082e754a9452dc6.jpg

 

Postanowiłem porysować bez paintowerowego maziania, tym razem refka była obok, chyba że macie jakieś inne sposoby (z wyobraźni się raczej nie da).

 

Harrison Ford ma trzymać kapelusz z którego wije się jak kobra pejcz.

 

Napiszcie czy idę w dobrym kierunku czy coś pozmieniać. Mam mało czasu na realizację.

 

65c579d76eed1dee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No fajnie. W przyszłości mógłbyś więcej dodawać od siebie. Bo na razie to kopiujesz zdjęcie i dodajesz coś w rogu. Tutaj już chociaż kolory będą bardziej od siebie. No ale rozumiem, że takie wymagania klienta i mało czasu. Idzie dobrze i pewnie tak też wyjdzie, ale tak jak napisałem w innym wątku - chętnie zobaczył bym Twoje bardziej autorskie prace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zarost za długi trochę, ale to kwestia koncepcji, ja bym dodał jeszcze światła na włosy bo wygląda jak punktowe, poprzesuwaj sobie paskiem brightness na ciemno i looknij jakie miejsca zostają, dobrze jest jak już po tym widać co i jak, bo to buduje kompozycje i to co zobaczymy najpierw ;] Ogoolnie fajnie ci to wychodzi, te twoje digitale wyglądają jak ręczne pracki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

pierwsza rzecz, która rzuciła mi sie w oczy to jego lewe oko. zasłon sobie jego prawą część twarzy a zobaczysz, ze coś nie gra. moim zdaniem zezuje i ma zbyt mocny obrys, ale mogę się mylić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności