Skocz do zawartości

"SZUKAM materialow referencyjnych/blueprintow".


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje jakis zdjec starych swiatyn (takich jakie Baginski zrobil w "Katedrze" albo podobnych do tych z I czesci Wladcy Pierscieni jak weszli do jaskini Krasnoludow i do podziemi) czy pomieszczen, ale klimatem nawizujacych do tych wlasnie miejsc

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 517
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przepraszam was bardzo ale szukam jak najdokładniejszych i w miare ładnych bluepintów tarczy hamulcowej i szczęk chamulcowych :] Wy napewno takie posiadacie jak takie autka robicie :] Byłbym bardzo wdzięczny jeśli by mi takie ktoś zapodał. Pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję blueprintów/ referencji niezaduzych silników samochodowych (chdzi mi o jakieś i4 do małych samochodzików, albo referek garbusowskiego boxera,porshe 356 lub silniczka fiata 500) GOOGLE juz przeleciałem całe z różnymi kombinacjami i mało tego może nie mało tylko małe ;) Jka ktoś coś ma to prosiłbym bardzo. Z góry dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje referki przedniego panelu Playstation 2 w dużej rozdziałce.(Tak. Używałem gogli ale nieznalazłem:))Z góry dzięki.

moze byc cos takiego? http://www.altavista.com/image/results?itag=ody&q=Play+Station+2&kgs=0&kls=0 uzylem altavista.com tez dobra przegladarka do grafiki, a jak to jest do bani to najlepiej pojdz do jakiegos sklepu z aparatem i pstryknij zdjecie :], albo przejdz sie do qmpla jesli ktorys ma play'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey everybody !! Szukam szukalem i nadal szukam blueprintow forda mustanga fastback r 67-68 nie jestem wybredny ale jakos tych rocznikow nie znalazlem ! Jak by ktos byl tak mily :] Eventoalnie moze byc jeszcze boss ! Ale jakos mi wersje shellby nie leza ! Z gory dzieki za pomoc bo w koncu chce stwozyc pierwszy w moim zyciu samochodzik i to najukochanszy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja sobie planuje coś zrobić ale brak mi blueprintów :/ , nie odsyłajcie mnie na google itp bo szukałem , SZukam printów mistrz Jody z Star wars lub jakiegoś innego stworka z SW , może nawet jakieś printy droidów by mi spasowały , jak ktoś cosik ma niech pisze i śle na meila "[email protected]"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82
Hey everybody !! Szukam szukalem i nadal szukam blueprintow forda mustanga fastback r 67-68 nie jestem wybredny ale jakos tych rocznikow nie znalazlem ! Jak by ktos byl tak mily :] Eventoalnie moze byc jeszcze boss ! Ale jakos mi wersje shellby nie leza ! Z gory dzieki za pomoc bo w koncu chce stwozyc pierwszy w moim zyciu samochodzik i to najukochanszy !

 

Fastback na życzenie...;) Ja za to poszukuje forda capri mkIII 280 "Brooklands", jezeli ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... Byłbym dźwięczny...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Żadna to fatyga, bo u siebie na twardzielu to znalazłem...;) A o capri cciiiiichoo....:> Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoze ;) ...

Szukam printow rosyjskiej Czajki ( GAZ-13 ) ... Mam juz pare fotek tego samochodu z google, ale to za malo, jezeli ktos cos wie i powie to bede bardzo wdzieczny :) ...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

ja leniwie poszukuje budynków japońskich coś w stylu ostatni samurai, jak by ktoś miał coś pod ręką był bym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności