Skocz do zawartości

"SZUKAM materialow referencyjnych/blueprintow".


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 517
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam szukam Blueprinta auta Mazda 323F (BG) ??

napewno dostane odpowiedzi "urzyj szukaj" lub karzecie mi przejzec strony z linku ktory jest w tym dziale, Wiec moze juz odrazu powiem

 

 

nie ma tam tego modelu, sukanie na google przez tydzien tez nie przynioslo skutku wiec teraz pytam tutaj i watpie bym dostal odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem...nie znalazłem :(

 

Potrzebuję blueprinty do, któregoś z tych wozików:

 

Viper SRT10 Roadster ten taki nowy

Mercedes McLaren

BMW Z4

Nissan Z350

 

Albo inne jakies takie nowe autka, bo na tych stronach, co są linki na forum, to lipa totalna. Nic tam nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość makbol

szukam jakis blueprintów (w co watpie ze znajde) albo przynajmniej jakies szczegołowych rysunków robotów z transformers armada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuje bluepintów Opla Omegi A Kombi niestety w sieci jedynie znalazłem Omege B.

 

Nie sprawdzałem na http://www.smcars.net/ ponieważ przy rejestracji oni mi przysyłają na maila jakieś oświadczenie żebym je wydrukował wypełnił, podpisał się pod nim , i spowrotem im przesłał.

 

Wieć był bym wdzięczny gdyby ktoś kto posiada te blueprinty lub ktoś kto jest zarejestrowany na tamtym forum sprawdził czy ich tam nie ma no i jeśli są to żeby mi je przesłał na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego tutaj piszę, ponieważ chcę się zarejestrować, ale potem mi mail'a przysyłają, trzeba jakiś formularz wypełnić i przesłać im faksem i nie wiem co dalej. [chyba im tego pocztą nie przeslę...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam blueprintow ze wszystkich stron astona martina db9. moze mi ktos je podeslac jak ma? bo na smcars takich blueprintow astona nie ma. sa w kiepsiej jakosci i w ogole recznie rysowane.

 

edit.

moga byc tez zdjecia, potrzebuje od gory i od tylu. help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to teraz ja zwracam się z prośba o udzielenie informacji na temat blueprintów WARSZAWY 203/204 Bo szukam już dość długo, ale znalazłem tylko widok z boku(a może aż/??) Jak ktoś coś wie tto prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jedyne określenie na jak się domyślam rysunki rzutów tak ? jakich jaecze nazw szukać. Może to zabrzmi dziwnie , ale może istnieją

greenprinty czy to już utarte hasło blueprint. Wydaje mi sie że pod jakimś JPGiem zauważyłem outlines , to też jaedna z form nazywania tego?? Jest więcej nazw na to ?

Pokorne Dzięki

lama , Ninia , Ja.

 

Ps. jeszcze zauwarzyłem referencje wyraz . I czy także mozecie podać angielskie nazwy ? Występujące w polsce i za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z czymś takim sie nie spotkałem , ale kopsnij się może doo kuchni :P najbliżej , albo do jakiegoś agd. Skoro nie szukasz konkretnego modelu , to generalnie układ spiralek z tyłu będzie taki sam/podobny. Zresztą jak potawisz ten model pod ścianą (LOL) to i tak ine będzie widać .

Hi hi hi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności