Skocz do zawartości

Postać 3D: Sara- main character (big images)


madman1987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marioza

fajnie fajnie, nabiera coraz lepszego wyglądu , nad bucikami jeszcze musisz koniecznie popracować bo takie bamboszkowate są ;), i tak sie zastanawiam czy ten brąz na sweterek to dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wytrzymalem- musialem na chwile usiasc. Przemodelowalem to i owo... jakosc slaba ale to w koncu jeszcze nie koniec- addony wciaz bez mapki coloru.

 

sarawip1oz6.jpg

 

Cheers.

 

(PS- moje strony jak widac nie dzialaja, jest to tez ostatni watek zakladany przezemnie pod uzytkownikiem "madman" )

 

(PS2- żartowałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archi z r2d2 przeszedl na madman po czym go rzucil ... dalsze losy nieznane :)

 

Odezwij sie do mnie bucu na gadulca czy cos za jakies 1,5h powinienem byc w okolicach domu bo jak narazie usiluje zrobic zadanie wyznaczone na miesiac w tydzien bo przez 3 tygodnie robilem nie ten model co trzeba :O

Ale to tylko ja tak potrafie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc w zasadzie finisz, pare tweaków zostało ale to już potem:

 

sarapresentationdi8.jpg

 

Mapki łaszków to w zasadzie posklejane zdjęcia z nałożoną okluzją + retusz kolorystyczny. Sam kolor:

 

koloroz1.jpg

 

Z okluzją i zmianą kontrastu:

 

kolorbalansokluzjayd6.jpg

 

Z bliska wygląda to mniej więcej tak:

 

kolorclosefe5.jpg

 

Blendujemy na normalkę detal z nvidii:

 

normalclosemc6.jpg

 

Na specu w tej sytuacji w zasadzie interesują nas tylko guziki i sprzączki od pasków:

 

specny0.jpg

 

Tak na prawdę w przypadku mapek najważniejsze jest, żeby wszystko było na miejscu, żeby szwy były tam gdzie być mają etc etc Reszta to już normal i spec ;) W ten sposób wykonałem także mapy do addonów. Co do scenki to są trzy omniaki z wygiętym plane w tle na który to takie wredne szybkie mazy wrzuciłem co by coś się działo. Cóż- dzięki za Wam za komenty i poniekąd mobilizację żeby to skończyć- choć nie jest to jeszcze to jeszcze TA jakość którą chciałbym osiągnąć to z pewnością do modelu za jakiś czas wrócę- swoją drogą, że już trochę zmęczył. No nic- mam nadzieję, że się podoba. Uwagi czy pytania mile widziane ale nie liczcie na szybki update :)

 

Cheer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

specyficzny model, finalnie bardzo fajnie sie prezentuje choc moze przydałby sie cos "charakternego" dla podkreslenia osobowosci tym bardizje jesli to ma byc główna bohaterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności