Skocz do zawartości

Scena 3D: Wiz Mój Pokój


Pancerniq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dostanie Ci sie na dzien dobry, po primo, jakkolwiek bys nie byl nie wiadomo jak poczatkujacym nic nie wytlumaczy faktu,ze przylozyc do pracy trzeba sie bardziej, wiesz, juz pomijam sprawy techniczne, ale np poduszki ulozyl bys jakos sensownie, a nie tak dwie rownolegle obok siebie, i kolory malo smaczne, i wiekszy render by sie przydal, pracuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten mental ray?:> ludzie nauczcie sie ze uzycie rendera ktorego uzywa wiekszosc pro ludzi nie czyni naszych prac lepszych najpierw trzeba rozkminic jak to dziala a pozniej odpoweidnio skonfigurowac. Bo w danej pracy na forum ktos napisal ze uzywal vray badz mentala to kazdy noob mysli ze jak on uzyje tego rendera to mu cudo wyskoczy. Wiem ze to twoje poczatki i nie mam zamiaru sie nad nikim znecac ale chce dac do zrozumienia ze jak sie cos robi to trzeba wiedziec co wiec jak sie zdecydowales na tego mental ray'a to powinienes o nim cos wiedziec a w tym przypadku kliknales pewnie przycisk render i to bylo juz finalne ustawienia rendera. Juz lepsze rzeczy w scnalinie sie wycisnie gdy chociaz troche sie przylozy czlowiek. Przeczytaj w helpie maxowskim tutki o mentalu o takich pojeciach jak GI, FG a takze o materialach mentalowskich jak arch&design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że pancernik sie wkurzył i sie wyżywa na pracach innych czepiając sie czego popadnie i krytykując :). Niektóre wątki odkopuje sprzed paru miesięcy.

Pancerniku, trochę ostrożniej oceniaj prace innych jak sam nie sięgasz im do pięt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w taśmę mierniczą.

Zastanów się skąd pada światło (okno? lampa?) i zrób żeby to było w scenie widać. Poczytaj o GI (albo final gather w mentalu? nie wiem).

 

I trochę się może ogranicz z komentarzami przy innych wątkach, zwłaszcza tych kilkuletnich. Jakiś odwet czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast odkopywać czyjeś prace i pisać im że mają porysowne drzwi na modelu (buhaha) wziołbyś się do roboty, bo narazie to załosne to troszke

 

to przecie wip, konstruktywna krytyka musi być więc hmm popraw wszystko ;) na początek radze zmienić rozdziałke renderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh widze ze pancernik stal sie tematem-rzeka :D ale mam rade , jak widzicie slabsza prace to po prostu powiedzcie co by mozna bylo zmienic a nie piszcie ze zal i wogule bo to dolujace jest:] Pamietam jak calkiem niedawno, bo sam zaczynam przygody z 3d :P dalem swojego pierwszego rendera z flakonem perfum poo raz pierwszy uzylem wogule refraction bylem taki zadowolony a mi ludzie napisali ze spamuje tylko forum:}

Wiem o co hcodzi ale bez przesady , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerniq, jesteś obecnie na forum bardzo popularną postacią:)

 

Krytyka ma to do siebie, szczególnie ta ostra, że zniechęcić potrafi niejednego kozaka,

odpowiednio przyjęta natomiast daje do myślenia i wyzwala chęć do działania.

Proponuję więc brać się do roboty a dobre efekty prędzej czy później się pojawią.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności