Skocz do zawartości

Filmik 3D: Litlle Girl Fights (with UFO)


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nieglupie calkiem - choc uderzenie ufo o puszke calkowocie nienaturalnie wyglada - moze jakas iskierka by poszla? Moze jakies wgiecie na puszce? Moze zmiana trajetorii lotu ufo lekka (zeby sie zakolysalo czy cos). Ale najazd kamery na ziemie wyszedl naprawde fajnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmeN2501: Dzięki! Ale przypatrz sie dobrze - jest wgniecenie na puszce, ktore zreszta robilem bardzo dlugo - odzwierciedla powierzchnie uderzajacego statku (zrob stop klatke - ale moze na tej jakosci avi nie widac).

Zastanawialem sie nad zmiana trajektorii itd, ale wlasnie o to chodzi, ze ten stateczek jest taki nieugiety.

 

piksar: Hehe, zastanawialem sie dlugo co moze sobie lewitowac w kosmosie - i to mi przyszlo do glowy: kojarzy sie z ludzkością jak nic!

Ale w drugiej scenie fajnie mi wyszedl lewitujacy astronuta (wlasnie koncze).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil.ochel: Hej, co do wielkosci ufo to pewnie masz racje, ale filmik z natury nie jest zbyt realistyczny. Dzwiek satality: tez tak mi sie wydaje, ale nie mam lepszego - poszukam niedlugo i dam update.

 

FAlcom: No bardzo dziekuje. Rzeczywiscie pochlania to strasznie duzo czasu. Ale to nic, pocieszam sie ze to dopiero 3 procent roboty:)

 

floo: Dzieki dzieki! Co do puszki, to moge przeslac ci plik, gdzie w momencie uderzenia styka sie z ufo. Ona jest poprostu taka duza, a tez daje o sobie znac brak DOF.... hmm moze dam troche dof pozniej?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi się spodobał twój filmik. Jest wiele rzeczy, które przykuły moją uwage ale ze wszystkiego najbardziej spodobały mi się ujęcia latającego spotka a w szczególności jego detale. Ja jestem raczej amatorem ale cenie detal i wszystko co z nim związane.

Momet w którym kamuflaż spotka znakomicie go maskuje też strasznie mi się spodobał.

Wogóle cały filmik jest świetny.

Musiałeś się nieźle nad tym napracować więc z mojej strony szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaman: no bardzo dziekuje:) nie ma to jak docenenie wysilku. Jednak najwiecej pracy mialem z glowna postacia: szczegolnie z zmiksowaniem animacji. Nie mniej wysilku kosztowalo przygotowac pokuj, gdzie wszystko sie odbywa - wszystko czyli walko rodem z filmow z Hong-Kongu:)

 

Jutro wstawie scenke 4 - jestem z niej bardzo zadowolony!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tylko doceniam czyjąś prace ale staram się wyobrazić wysiłek i koszt jaki twórca musiał sobie zadać żeby końcowy efekt oglądany przez widza jednym słowem cieszył jego oko czego sam doznałem jednocześnie przenosząc się w klimat całego zdażenia.

Widze że jeszcze daleka drga przede mną :D Mam nadzieje że kiedyś też będe mógł się pochwalić swoim projektem ale na razie zostaje mi nauka.

Czekam z niecierpliwością na scenke 4-tą ale to co już zobaczyłem pozostawia mnie w przekonaniu że będzie genialna i dopracowana.

Pozdrawiam i życze przyjemnej pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, ze troche uteperuje twoj zapal. Bardzo delikatnie mowiac - wszystko jeno lezy i kwiczy. Widze, ze hardo walczysz z maxem i chcesz byc omnibusem. Tutaj wizka tam modelik troche animacji itd. Wszystko szybko i byle jak. Radzil bym ci sie skupic na jednej rzeczy i polerowac ja do polysku. Probujesz cos tam animowac.. ale wyglada to tak, ze az nie powiem jak. Lecisz szybko scena za scena, nie zwazasz jak to wyglada. Pojawiaja sie komentarze pozytywne wiec myslisz, ze jest dobrze i lecisz dalej, a wcale tak nie jest. Jedynie co moge doradzic, to rob wprawki trenuj male animacje bo jest ciezki kawalek chleba do zgryzienia. Nie bierz sie za tak duze projekty paro minutowe bo zazwyczaj koncza sie katastrofa. Jezeli robisz animki dla zabawy to ok.. napewno nadaja sie do prezentacji dla malutkich dzieci. Tutaj na forum moge wystawic jedynie ocene mierna z malym +, za liscie falujace na wietrze. Nie dorzucajac oliwy do ognia, rzycze ogromnych postepow przy nastepnych projektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey ho

niefajnie wygląda uderzenie ufo w puszkę - wierzę Ci, że faktycznie fizycznie się stykają te obiekty

ale przez fova chyba, wygląda jakby faktycznie kolizji nie było, tylko puszka wcześniej zrezygnowała z konfrontacji i dała dyla

można by się jeszcze do wielu rzeczy przyczepić

ale taka podstawowa sprawa, to nie kręć wszystkiego jedną kamerą - imo tracisz na dynamice jak i zwyczajnie jest łatwiej kręcić z wielu na raz

spróbuj a zobaczysz różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER_OkO: Dzieki! Sam widze wiele bledow - w ostatniej finalnej wersji juz ich nie bedzie - masz racje z duzymi animkami, raczej mi to nie wychodzi. Jednak jest to raczej do zabawy i do wprawki - teraz wiem czego unikac, a czego uzywac itd. Jeszcze raz dzieki za szczerosc! Chyba zostane przy wizkach:)

 

3grosze: Hmmm, sprobuje to zrobic jak mowisz w scenie nastepnej - bedzie to w miare dynamiszna walka z ufo - na rece i nogi:), ale nie zrobie tego jedna komerka, ale zrobie pare ujec, dzieki!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dla mnie animka całkiem całkiem ^^ Nie chce komentować, bo na animacji zupełnie się nie znam :P

 

Wydaje mi się czy muzyka jest bardzo podobna do muzyki z KotoR'a :P

A dwa, stylizowałeś ciosy na jakimś konkretnej sztuce walki ? Bo podobne do Capoeiry :P

 

Pozdrawiam,

Solo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hm...mi najbardziej brakuje tutaj pomysłu, tego czegos co sprawia ze chce sie film obejrzec raz jeszcze...jezeli chodzi o stronę audiowizualną to, o ile muzyke mozna pominąć bo palców w niej nie maczałeś ;) to od strony obrazu jak dla mnie pojechałeś po bandzie ;) Nie chodzi mi o to ze nie ma tu bumpów displejsów i innych SSS oczojebnych pierdół według których niektórzy oceniają filmy, tylko o pewną stylizacje tudziez po prostu chamsko mówiąc kolor którego ni ma :| Pozatym uzywanie gotowych bibliotek jakoś nieteges. No ale mam nadzieje (mało tego....wiem ;) ze bawiles sie przy tym nieźle :] Pozdrawiam

ps: It`s not an offence ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobra animacyjka ^^ Dobrze, ze potem poprawiłeś dziewczynce oczy, bo na początku dawała wrażenie, że widzi dwa statki kosmiczne ;)

 

Ps. Solo nie jest od Hana ;P z SW :P tylko z Fallouta Tacticsa ;P od imienia pewnego paladyna ^^ ale spoko wszyscy to mylą ^^

 

Pozdrawiam,

Solo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belzebub: Miksowalem oczywiscie :)

 

JmTm00: Thanks! Ja sie po prostu nie znam (jeszcze) na branzy filmowej i animacji - ale jak sam mowisz: to dobra zabawa. Na forum nie ma offence tylko same konstruktywne krytyki! :)

 

Solo: Fallout.... moja ukochana gra - ale 1 i 2 bo w tacticsa gralem tylko do tego momentu gdzie baza brotherhood po raz pierwszy byla zmieniana. Nie mialem czasu wiec porysowalem DVD z saga Fallout i wyrzucilem do kosza - potem troche zalowalem, ale ... co ja pisze to nie miejsce na to:)

 

Wtedy jej oczka wygladaly jakby po prostu w ogole nie widziala:) Ale dalem oczom kontroler lookat i podzialalo.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek mi się podoba. Latająca puszka, ufo, planety, bardzo fajne. Właściwie jest ok aż do chwili kiedy na scenę wchodzi dziewczynka.

 

Nie podobają mi się ruchy dziewczyny, wygląda jakby to była jakaś kukiełka na sznurkach, nie czuć jej ciężaru, jest sztywna. Powinna się bardziej rozmachnąć jak chce wykonać jakiś większy ruch. A np. jak skoczyła to przy lądowaniu powinna lekko przykucnąć.

Ruchy są jakby wszystkie w podobnej prędkości, niektóre powinny być wykonane szybciej, inne wolniej. Ogólnie prawie wszystkie ciosy są zbyt wolne. Włącz kamerę (może być webcam, coś małego), poproś brata, boksnij go i zobacz ile czasu ci to zajęło. Albo pooglądaj jakieś referencje z netu, mieżąc czas. Możesz oglądać klatka po klatce.

No i trochę bez sensu robi te kopyrtki, tak jakby ufo miało na sam widok salta posikać się ze strachu i uciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania: Zgadzam sie po fakcie, ale filmik juz zrobiony nie do poprawienia. W zasadzie to nie wiem czemu nie przyspieszylem ruchow - o wiele lepiej by to bylo. Faktem jest ze mi troche czasu zbraklo aby przyjrzec sie kazdej klatce i to bardziej przemyslec. Ale wiecie co, mnie sie podoba bo to moje dziecko ukochane, moze byc szpetne i kulawe ale mnie sie podoba:)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności