Skocz do zawartości

Wiz: Pokoik


patry

Rekomendowane odpowiedzi

Elo zią'y :]

Tak więc postanowiłem sobie zrobić wizkę i trochę słabo mi to idzie :/ Już z 4 dzień nad nią siedzę, modeling wydaje mi się, że jest zakończony, teraz tylko światełko i materiały trzeba zrobić/poprawić :)

 

89840476uj9.jpg

 

Jak coś to renderuję w mentalu :)

Komentujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wazonik super. fotel za duuuuzy :D Z okna przepalone troche no i podloga do wymiany. Pusto jakos tak. Ale tak to ok. Pobaw sie jeszcze tym. Uruchom w photoshopie i dorysuj sobie czego Twoim zdaniem brakuje. Bo zwyczajnie brakuje stylu. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychowaty - szczerze mówiąc to nie, ale tak miałem na refce, a refka to jakiś pokoik z BRW :)

3dexplosion - faktycznie, za bardzo przepaliłem :) Dlaczego fotel dziwny? Takiego znalazłem na necie i mi się spodobał :]

troglodyta - hm... no tak, ale wymiary brałem ze stronki w której ten fotel znalazłem... jak coś to mogę go troszkę przeskalować, bo na szerokość to faktycznie troszkę za duży wyszedł :)

kamil.ochel - dzięki :) Co Ci się w podłodze nie podoba? :) Tekstura czy coś innego? Z bumpem przesadziłem, wiem... ale już poprawione :)

sand - dzięki :) Co do fotela i przepalenia to patrz wyżej :] Podłoga tzn. textura czy co? :) Co do dodania czegoś... hm... nie wiem co dodać, ale tak mi pasuje :)

keraj37 - hehe, dzięki :) Bomba zniknęła! :D

Xiz0r - napisałem w pierwszym poście, że renderuję w mentalu :) Przepalenie celowe, ale faktycznie za duże i już zmniejszone :)

Upik

348minpc8.jpg

348minpc8.4d04edf9ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał ekranu popraw jest za szary po mojemu, zrób coś z tym fotelem bo nie pasuje tutaj za bardzo, stolik daj na niego jakieś przedmioty gazety czy coś w tym stylu bo pusto jakoś w tym pokoju i daj dywanik jakiś, no i meble wyblakłe są po mojemu, chodzi o drewno,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek - oki, ekran "poczernię" :) E... fotel taki wybrałem bo mi się podoba, ale co z nim zrobić? Hmm.. materiał, fakt za ciemny, to poprawię :) Jakieś duperele na stolik itd. jeszcze dodam, ale potem :) Co do drewna... normalne przecież jest :P

Temporal - tia, podłoga by LIS :] Materiał fotelu poprawię :) DVD ma taki sam materiał jak obudowa TV, a to, że jest taki szary to efekt po prostu tego, że nie ma co odbijać (po drugiej stronie jest tylko biała ściana) więc wiesz... :P

Tomuś - co to znaczy zmniejszyć UVW? o_O Zmniejszyć tilling? Fotel zostaje :P Przepalenie... heh, ile już było dyskusji na ten temat... też zostaje :)

 

Narazie pobawiłem się światełkiem

 

2001185780282927182_rs.jpg

 

I dwie wersje po PS'ie

 

2001122148057179617_rs.jpg

 

2001134740916307559_rs.jpg

 

Która wersja najlepsza? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR - hehe, ten pierwszy jest prosto z maxa, a tamte dwa po PS'ie i właśnie te po PS'uciu mi się bardziej podobają :D Najwyraźniej nie mam gustu :)

SWRSC - hehe, tam nie ma fotonów :) Mam samo FG :) A co Ci tam śmierdzi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC - eee... no illuminacja jest imo ok... jak directowo? przecież cienie nie są idealnie czarne... nie no, i jak robiłem testy na szarej scenie, to przecież git było, a nic nie zmieniałem... co do shadingu to możliwe, bo daję preseta na medium :) W finalnym zrobię z małymi radiusami i powinno być dobrze :)

I jeszcze jedna wersja... może taka cieplejsza lepsza? Jak myślicie?

 

2002098156442074795_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3dexplosion - faktycznie, za bardzo przepaliłem :) Dlaczego fotel dziwny? Takiego znalazłem na necie i mi się spodobał :]

 

Nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze jakis twardy ;p

ale nie, scena jest bardzo fajna podoba mi sie.. (sam bym chcial tak umiec, naucz mnie xD)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności