Skocz do zawartości

Smutek Wojny


Belaiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witanko.Zamierzam wzi▒Š udzia│ w bitwie...Scena ktˇr▒ przedstawiŕ bŕdzie wyra┐aŠ(mam tak▒ nadziejŕ)bezradnoŠ ┐o│nierza w chwili ataku na wrog▒ bazŕ.G│ˇwnym bohaterem bŕdzie ┐o│nierz i to na nim siŕ najbardziej skupiŕ.W tle bŕdzie widoczny kompleks wroga.Wszystko w klimacie strachu i groteski.Narazie nie mam ┐adnych szkicˇw,wszystko jest w g│owie..Ale jutro przeÂlŕ kilka wstŕpnych obrazkˇw.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do wspomnianej wczeÂniej wizji,to zamierzam wprowadziŠ kilka zmian.Po pierwsze:poka┐e ÂmierŠ kilku ┐o│nierzy,ktˇrzy nie mieli szczeÂcia w ataku na wrog▒ placˇwkŕ.Screen przedstawia miejsce gdzie rozegra│a siŕ tragedia Âmia│kˇw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kompozycja scenki. Dobre oswietlenie utrzymuje klimat... Jezeli po dodaniu zolnierza scenka nie straci na swej expresji i uda Ci sie stworzyc klimat groteski i strachu.... bedziesz mial gwarantowane miejsce na podium w tej bitwie ;)

(Heh ... staram sie Cie jakos umotywowac ;) )

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

GRATULUJĘ WYRÓŻNIENIA w drugiej edycji Bitwy. Należało Ci się bez wątpienia ... patrząc po Twojej galerii masz wiele ciekawych pomysłów i jestem prawie pewnien ,że jeszcze nie raz nas zaskoczysz :)

 

GRATULUJE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności