Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Mech concept


Poke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To znów ja ;] ostatnio niewiele przy mechu robiłem gdyż , iż , ponieważ (:P) byłem chory ... no ale postanowiłem wrzucić to co teraz mam (bo czemu nie ?:D) Dalsze zmagania z silnikiem + turbina (teraz dobra?) Oceniajcie :

ramasilnikagv1.th.jpg ramasilnika2il0.th.jpg turbinafk1.th.jpg

 

Już niedługo postaram się coś przyśpieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku luziee! co Wy tu piszecie?! ;/ nie widzicie tych błędów i tego badziewstwa?! ..

 

 

a sorry! to nie ten wątek.... xD

Poke, no .. super i wogóle git. Wiesz że jak przestaniesz robić tego mecha, bo Ci się odechce to Cię powieszę za dżądra? xD ... no, więc nie przestawaj =D Świetnie Ci idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować za komentarze , dziękować . Jutro powinien być następny upek . Teksturowanie hmm ... narazie staram sie nie myśleć o tym .

 

EDIT: Dziś i jutro nierobie nic przy mechu gdyż mamy bitewke na ircu :PP

EDIT2:Bitwa skonczona (link do bitwy) od jutra zabieram sie do mecha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teksturowanie to problem jedynie w game-arcie. ważne, żebyś nie przesłonił nim modelu i uzyskał specyficzny charakter. na razie nie widzę spójności w pracy, obłe (silnik) i kanciate (rakietnica) kształty jakoś nie współgrają. oczywiście wszystko możesz wyjaśnić texami - różne palety barw (posklejany ze złomu) albo podział na kolor i szarość dla twardych i miękkich części... póki co unwarp - jeżeli w 3ds'ie sklejasz, to szczerze współczuję :>

niesamowicie podoba mi się, że zadbałeś o logiczne spawy - tam, gdzie potrzeba i pasujące do reszty modelu. sam silnik też ma fajny design, tylko nie zgub się w detalu. dorzucisz za dużo drobiazgu, to będą się czepiać jego braku gdzie indziej.

powodzenia, jest bardzo nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasuje pytanie bo już wszystko w porządku (przez nieuwagę coś źle ustawiłem :PP ) Oceniajcie mecha ;]

 

EDIT: Nvidia ... wyrenderowalem jak teraz wygląda (niestety w gorszej jakości) silniki to tylko

ogólne modele (jeszcze będzie mocowanie i.t.p)

wygladmechaqd1.th.jpg wygladmecha2hj1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj go sobie kiepski jak nie wiem....... ŻARTUJE! Poprostu Ci zazdroszcze! ;(

Dokończ go dokońńńcz! Ja bym troszke przysiadł nad wyrzutnią rakiet troszke mało detalu w porównaniu do reszty, w porównaniu do głowy wygląda jak równie nie dokończona. Rerszta no... przecież wiesz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem przy mechu nic ... dość długo , szkoła , rolki - brak czasu ... teraz może znów coś zrobię :D do euro 2012 jeszcze długo więc się mi nie spieszy ... (teraz zmieniłem mu brzuszek :P...) komentarze mile widziane ...

mechtest0ef4.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem na ircu, że napiszę na forum to to robię...

Minigun wsadzony do mecha wygląda średnio, ale jak jest sam to super. Zrób coś z nim, powiększ tą dziurę, zrób aby bardziej wystawał, aby dało się nim bardziej manewrować. Nie mogę się doczekać kiedy oteksturujesz to cudo....

heaven: ~900k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze ;] .... robię rzeczy których nie widać bo robię je dla siebie a nie śpieszy mi się żeby go skończyć np za tydzień czy dwa ...Bielo co do ustawienia miniguna w mechu to raczej się już nie zmieni bo jakoś tak mi się najbardziej podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , wiem , jestem świadom tego że praca przy mechu ciągnie się już ponad rok , ale nie jest to coś co muszę szybko skończyć , robię go w wolnych chwilach , dla siebie :P Teraz dorobiłem takie jego "oczka" , wiem że u góry jeszcze trochę pusto się wydaje ale pracuje nad tym :P

 

mechtest1pk3.th.jpg 0donerm0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie , tak kiedys przegladalem ten watek i myslalem ze odstawiles projekt.

No mi sie juz maluje obraz jak ich kilkanascie stoi na przedmiesciach zniszczonego miasta :D

Dobra scenak by byla :)

Szkoda ze tak wolno to idzie ....

 

Oczy swietne ....

Jedziesz dalej , Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze , mam nadzieje że jakoś szybciej w końcu pójdzie .

Jonasz_Real - czy będzie tekstura ... nie wiem , chciałbym żeby była (całą scenę chciał bym zrobić) ale najpierw się muszę nauczyć teksturować i takie tam , bo ja początkujący jestem ogólnie ... narazie modeluje zobaczymy co będzie dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności