Skocz do zawartości

Pytania związane z konkursem


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nowe?

 

tak drzewka będą nowe i niepowtarzalne...

 

dowodem na to może być to że jeszcze tego nie używałem, nie robiłem...

 

drzewka będą jedynie elementem otoczenia...

 

czekam na odpowiedź z góry... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego wyslalem meilem do pixara, na awatarze ma dopisek moderator....chciałbym prosić o przetłumaczenie na język angielski umieszczonego w pierwszym poście opisu pracy.

potwierdzenie że będzie on przetłumaczony powstrzyma mnie przed panicznym rozsyłaniem w ostatniej chwili listów do wszystkich osób związanych z bitwą.......i co? zadnej odpowiedzi, nic! to mam sobie sam przetlumaczyc czy co? np w translatorze? miś trupem kocilla? .....a odnosnie generowania drzewek...ludzie...narzedzie cloth, hair and fur...cząsteczki...reactor...to powinni zabronic tez uzywania standard primitives bo sa to gotowe obiekty. róbmy wszystko zaczynajac od pojedynczego planu!!!! bedzie szybciej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie dostalismy maila. Przynajmniej do nas on nie dotarl. Jest jeszcze chwila czasu. Prosze o wyslanie na mojego maila.

 

Jesli chodzi o skrypt w blenderze to mozna. To nie stanowi przeciez glownego planu Twojej pracy, nie jest to model sciagniety ze strony, oteksturowany juz wczesniej etc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek możesz sprecyzować godzinę??? Można by tak do 24:00 bo sklejamy scenkę w całość w tym momencie i chcielibyśmy sie wyrobić na czas, inni też pewnie chcieli by pokończyć pracę...

 

Dzięki za odpowiedź i powodzenia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadline jest 20.

 

Prace zostaną zebrane z wątków 21 lutego. Mozna wiec jeszcze powiedzmy do rana szlifować prace, jednak nie pozniej.

 

Jesli ktos skonczy prace wczesniej, prosze o zazanaczenie. Ulatwi nam to pozniej zbieranie prac, moze byc np. przez oznaczenie w temacie [FINAL]

 

Co do pokazywania pracy gdzie indziej.Nie widze w tym nic złego o ile tak jak Klicek napisał, praca zostanie ukończona. Ale przeciez 20 lutego juz jest tak blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak jest "porachunki" po angielsku, bo jakoś nie potrafię znaleźć odpowiedniego słowa?

Znalazłam "accounts", ale czy to nie jest raczej z punktu widzenia finansowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim. Termin upłynął. Teraz zbieram prace, opisuje je, wysyłamy je do jury i czekamy na wyniki :)

 

Dzięki jeszcze raz za udział.

 

Szkoda, że nie wszystkim udało się skończyć prac na czas.

 

Wracam do zbierania i opisywania prac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie ma przewidzianych nagród jeśli chodzi o nagrodę publiczności, ale myślę, że możemy zrobić sondę i wybrać taką pracę. Wyróżnimy taką osobę na podstronie z wynikami z konkursu. W tygodniu pojawi się sonda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach chcemy ogłosić wyniki - w tym tygodniu. Ale potrzebne nam są Wasze dane, w przypadku zwycięztwa przekazujemy prace do magazynu 3dfx. Chcemy, aby prace były podpisane imieniem i nazwiskiem. A nie od wszystkich osób mam te dane. Ewentualnie dane adresowe (w przypadku zajęcia wysokich pozycji, musimy wiedzieć gdzie je wysłać) :)

 

Wysłałem do kazdego z finalistów wiadomości PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki miały być ogłoszone do 14 dni po zakonczeniu i 14stego dnia zostały ogłoszone więc dla mnie bez zaskoczeń ;)

 

na kolejną bitwę będzie trzeba imho troszkę poczekać, musi być czas żeby znaleźć sponsorów i pozałatwiać inne sprawy organizacyjne, a ja dodatkowo chciałbym sobie po ostatniej odpocząć bom się zmęczył bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności