Skocz do zawartości

Gran Turismo 5 [trailer]


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

autka mają około 200 000 trisów ;]

 

mam przyjemność pogrywać sobie w Demo Prolouge`a ściągniętego z japońskiego psstore, przepiękna ścigałka :) niestety demo już nie jest dostępne, ale ci którzy ściągnęli za wczasu mogą nadal się nim cieszyć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka lat i low-poly będzie archaizmem.

całkowicie się zgadzam :)

jeszcze sięgam pamięcią do chyba Virtual fightera 1 jak postacie miały ręce, nogi z boxów a taki stary nie jestem ;), a teraz 200k na furkę :) za 10 lat już będzie pewnie ze 2mln lub więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autka mają około 200 000 trisów ;]

 

mam przyjemność pogrywać sobie w Demo Prolouge`a ściągniętego z japońskiego psstore, przepiękna ścigałka :) niestety demo już nie jest dostępne, ale ci którzy ściągnęli za wczasu mogą nadal się nim cieszyć ;]

 

Tak tez mam tą przyjemnosc - dzięki za info Marcin bo prawie nie zdążyłem.

 

Częśc aut z filmiku znalezc mozna w demie - min nowy Lancer X (fav) oraz Subaru.

 

Podwojne N1 i taaaaaaaakkkiieee drifty :D

 

Demo wgniata w ziemie, czekam na pełną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyka z górnej półki - naprawde dobry model jazdy, i zmiany ustawien naprawde 'czuc' w tej grze.

 

Poprzednie rzeczywiscie odstawały, ale w 5 jest innaczej - przynajmniej tyle po demie mozna wywnioskowac. Wszystko czułe, zgrane, fajnie kosi się zakręty ale też nie odczuwa się wrażenia że to arkadówka - wyważone.

 

Piter - warte zakupu więc możesz śmiało czekac.

 

Swoją drogą zastanawiam sie czy będzie mozna obejrzec czyjs replay majac połączenie z netem - w demie tego nie widze - a w HD jest taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana jest, GT HD bazowało na silniku GT4, Prologue już ma zupełnie nowy system jazdy. Zniszczeń nie ma ale zapowiedziano je jako patcha do ściągnięcia (nie wiadomo kiedy, Ferrari podobno nie są zadowoleni z pomysłu rozwalania ich fur ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no to szkoda ze nie zdazylem sciagnac :(. a widok wnetrza fur wporzo?

z tym rozwalaniem bryk to polyphony se leci w kulki, powiedzieliby ze po prostu za duzo roboty a nie sciemniaja ze sie jacys producenci nie zgadzaja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok wnętrza kozacki - tylnie i boczne lusterko, przy widoku do tyłu równiez widac wnętrze - siedzenia, szyba etc

 

Róznica kolosalna.

 

Imo dobrze ze nie ma tych zniszczen - jakos tak od początku nie było i fani juz sie przywiazali do tego.

 

Jak tylko wyjdzie to powalcze z Marcinem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ja tam nie uwazam ze brak zniszczeń mozna zliczyc na +. no bo niby dlaczego? w innych grach są i jest super. Ale wnetrza wporzadku wygladaja, w ogole nie jestem fanem serii ale zawsze w to gralem bo grafa jest pierwszo ligowa, teraz gram w pgr4 i tez jest super. ale w to gram bo sie fajnie jezdzi czego niestety brakuje w gt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

przyjemność z jazdy to też ai przeciwników, a ci w gt powalaja głupotą, jazda po "sznurku" królowała przez ostatnie pare część. Mam nadzieje ze teraz sie cos zmieni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności