Skocz do zawartości

Postać 3D: Superficial necro gloomy & frostbitten emo attack


TooL666PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam prackę którą dedykuję przewspaniałej dziewczynie - Elizie K. Praca jest prosta i bez zbędnych bajerów (co zresztą widać) czyli taka jak chciałem:P Szczerze mówiąc bałem się coś takiego wrzucać na forum ale co tam, raz kozie śmierć, będzie nauczka na przyszłość:D Komenty mile widziane:P Pozdro

 

 

oko2cj5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Serdecznie wszystkim dziękuję. Przyjmuję wszelką krytykę. W tym świecie 3d jesteście dla mnie jak rodzina, nie szydzicie z początkujących tylko staracie sie pomagać i to jest w tym fajne:D Heh tylko proszę nie płakać:P Dzięki raz jeszcze;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, żebyśmy CI pomogli, to trzeba było zamieścić tę pracę w WIPie. Sprzydały by się rzęsy, jakieś brwi. W miejscu gdzie kolczyk wchodzi do skóry, powinno być jakieś wgłębienie w skórze. Zmiana koloru skóry i dodanie jakiejś teksturki na oko też by chyba nie zaszkodziło....no chyba, że to miało być coś artystycznego to przepraszam, że się czepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrekde - krew była najzwyczajniej modelowana;)

Kimmi - dzięki:) chyba udało mi się osiągnąć to co chciałem. Co do rzęs, brwi i tekstur to mi o to chodziło żeby ich nie było, oko miało być całe czarne a to szare to miała być przemiana skóry w kamień:P Powiedzmy że to miało być coś artystycznego a czy ktoś to tak odebrał to nie wiem:P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zebym cos mial do emo itp. nic do nich nie mam :D.. Tylko jak ktos juz przede mna zauwazyl: czlowieka to nie przypomina... ani klimatu w tym nie widze przez 3 krople krwi...

za pare dni wrzuce (mam nadzieje klimatyczna) pracke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności