Skocz do zawartości

Jak zacząć z Maya


GingerE

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm jestem mozna powiedzieć takim dzieckiem w poijakach jeśli chodzi o program Maya więc zwracam sie z gorąca prośbą o preludium do prormu!! :) tudziez wskazówki gdzie takowe znalezc i jesli by to było mozliwe w jezyku ojczystym!! Za wszelkie wskazówki serdecznie dziękuję!!:) Obiecuję po wstepnej nauce wykonac coś specjalnego dla mojego nowego "mistrza" w postaci bajki lub może filmu w stylu braci wachowskich (jesli oczywiście podołam hahahha). Będe zaszczycona Waszymi odpowiedziami, sugestiami i mailami:p

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czołem droga forumowiczko! :)

 

Faktycznie help w Mayi jest niezastąpiony. Warto się przez niego przegryźć oraz zaglądać w razie potrzeby.

 

Dodatkowo świetnym materiałem do nauki są tak zwane video tutoriale. Sporo jest darmowych filmików pokazujących jak daną rzecz zrobić - są to filmiki wykonywane przeawżnie przez użytkowników programu, chcących podzielić się swoją wiedzą.

Jednak istnieją szkoły, zajmujące się tym zawodowo. Takie szkolenie w postaci video jest naprawdę owocne. Polecam http://www.thegnomonworkshop.com/

 

Inną rzeczą są tutoriale w formie pisanej. Są zwykle podzielone na kategorie tematyczne i można nauczyć się z nich jak zrobić konkretną, specyficzną rzecz od początku do końca.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam inny serwis. Na Gnomonie jest sporo tutkow, ale dotyczacych konkretnych problemow. W dodatku wiekszosc platna, a za free tylko czesc. A tutaj:

 

http://3dbuzz.com/vbforum/sv_home.php

 

rejestrujesz sie za darmo, wchodzisz w linka Video Training, nastepnie po zatwierdzeniu warunków (na dole klikasz w "I agree to the above.") - wybierasz dzial poswiecony mayce, i tu calkiem za darmo legalnie sciagasz cale serie lekcji w postaci filmow, pokazujace najbardziej podstawowe podstawy majki. Od omowienia interfejsu, przez wprowadzenie do pracy z obiektami, modelowania, itd...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności