Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2008


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

nie, nie odczuwam zazdrosci o penisa :P

 

Haha sama sprowokowalas sytuacje :D. Popularne jest stwierdzenie o kobietach " Co do raczki to do buzi ..." :D. Oczywiscie zartuje sobie tylko wiec bez obrazy :). Pozatym teraz widzisz jakie to brzemie nosic cos tak duzego, czasem jedna reka to zamalo :). joke...

Edytowane przez Predator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przez Was z rana mnie brzuch rozbolal od smiechu xD

 

Tweety, to jest sigma 100-300/4, wiec, no niestety trzeba dziurke zmniejszyc zeby bylo ostro ;) scisniesz troche i jest sii :P

 

choc, jak kumpela zobaczyla sprzet... stwierdzila jedno - "toz to samobojstwo jest" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez Was z rana mnie brzuch rozbolal od smiechu xD

 

Tweety, to jest sigma 100-300/4, wiec, no niestety trzeba dziurke zmniejszyc zeby bylo ostro ;) scisniesz troche i jest sii :P

 

choc, jak kumpela zobaczyla sprzet... stwierdzila jedno - "toz to samobojstwo jest" :)

 

czekajcie czekajcie bo juz sie pogubilem troche w tym :). Odnoszac sie bezosobowa , ona musi miec mniejsza dziure zeby bylo ostro, a on?... wieksza? eee chyba cos pokreciliscie on musi miec mniejsza zeby bylo ostro a ona wieksza - przy takim sprzecie ludzie dajcie spokoj. Choc ostatecznie parametrow wejscia wyjscia nieznam :D.

Edytowane przez Predator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, mi chodziło o przysłonę obiektywu świntuchy :]

 

kamilsien: szkoda, szukam kogoś kto ma do czynienia z Sigmą 70-200 f2.8 jak masz kogoś wśród znajomych fotografów kto foci tym sprzętem to daj mi proszę znać co o tym szkle sądzi na PMa :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny skombinowal na pare dni nowa zabawke :D Gdybym byla mezczyzna, rzeklabym, iz lecze kompleksy ;)

 

dsc0803maleblogoy6.jpg

 

Hm, gdybym na moja Sigme 75-300 zamontował taką osłonę przeciwsłoneczną, zapewne byłaby tak samo długa ;).

BTW. Nie, nie leczę kompleksów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba po paru latach na forum wciąż jestem anonimowy, kojażony chyba głównie czasami z avatara, którego nie zmieniałem (i niech tak zostanie :)) Więc wypadało by sie przedstawić.

Czejść jestem CzAki

(cała sala: Czejść CzAki :))

 

0153747091.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekajcie czekajcie bo juz sie pogubilem troche w tym . Odnoszac sie bezosobowa , ona musi miec mniejsza dziure zeby bylo ostro, a on?... wieksza? eee chyba cos pokreciliscie on musi miec mniejsza zeby bylo ostro a ona wieksza - przy takim sprzecie ludzie dajcie spokoj.

 

alez My z Tweetym dyskutowalismy o wielkosci przyslony ;) zbreznicy :P tylko dziurki i sciskanie im w glowach :>

 

Choc ostatecznie parametrow wejscia wyjscia nieznam

 

nie, mierzyc dziurek nie bedziemy. jakichkolwiek.

 

a obiektyw, fajna zabawka, ale trzeba oddac. mam dosc slyszenia piskow i ahow nastolatek na temat, ekhm, "lufy" Jedynego xD

 

Tweety, chyba nie widzialam u nikogo, ale mozna sprawdzic. Poza tym z sigmami (zwlaszcza na canona z tego co slyszalam, zeby nie bylo od canoniarza), sa problemy. Najlepiej sam sprwdz interesujacy Cie egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sigmami jest taki problem (przynajmniej u canona) ze byly przygotowywane pod klisze, i moga miec BF/FF na matrycy, serwis w ramach gwarancji je kalibruje za free.

Fajna tuba, ale chyba jednak wolalbym 70-200 f4 canona (szkoda ze innych kolorow nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety, na pelnej dziurze jest mydlo. ale po przymknieciu do 5,6 naprawde zyletka. czasem fiksuje AF-C, ale to kwestia tego, ze reka sie trzesie, to w koncu 1,5 kg, a i silnik dosc szybki i cichy.

FF/BF nie stwierdzilismy. Jedyny mial robic sammple dla kolegi, ktory wlasnie te cacko sprzedaje, wiec dokladnie go przetestowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wlasnie wypala gały na tych wszystkich lcdkach i w domu tez mam taka bańke Eizo i jest cudnie.

Btw kliment woroszyłow...strach bym miał wejsc do pokoju i puknąć Cie w ramie ... mozna kulke zarobić :!o

 

E; oj odpisales wczesniej na temat monita...

Edytowane przez Fr3d3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności