Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2008


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale meczysz tego szluga, widać że ci nie smakuje ;)

 

Rzuć to gówno w cholere, póki możesz - ja rzuciłem 4 miechy temu, wcześniej paliłem 8 lat, cieżko było w cholere i ciagle mam kilka razy dziennie ochote na fajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć to gówno w cholere, póki możesz - ja rzuciłem 4 miechy temu, wcześniej paliłem 8 lat, cieżko było w cholere i ciagle mam kilka razy dziennie ochote na fajka

Zobaczymy jak to bedzie- kilka razy mialem juz na to szczera ochote :) No u mnie tez lekko nie bedzie, juz 7 roczek leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to bedzie- kilka razy mialem juz na to szczera ochote :) No u mnie tez lekko nie bedzie, juz 7 roczek leci :)

 

Jestem wolny od pół roku od tego g.### po 15 latach uwolniłem się od nałogu. Jeszcze mam sny o paleniu i przy piwku/flaszce bywa ciężko ale da się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długiej podróży autem z Brukseli przez Amster wylądowałem w Dusseldorfie

i fuj japońskie auto dostałem ale szybkie jest...

32d2413b3e5cd804.jpg

 

wiecej bedzie w blogu jak normalny dostep do neta dopadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długiej podróży autem z Brukseli przez Amster wylądowałem w Dusseldorfie
moje okolice, Messe i nieopodalskie lotnisko. Czekasz na autobus na messe i ogladasz samoloty co 20 sekund. Acz samego ddorfu do dzis nie zwiedzilem. Mialem raptem fuche w budynku Vodafone. Alle pare rzutow beretem od tamtad mieszkalem.

 

 

A tymczasem kupilm sobie lampion:

lampion.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawowy Drink, Klawiaturka z Logitecha, 2 monitory, szkice na ekranie i na papierze... Ciekawe co on tam robi ;]

 

P.S. Z tego co widzę, to jakość zdjęcia ukazuje jak wygląda obraz widziany przez człowieka, po parunastu godzinach spędzonych nad wizką ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widzisz... zaczely sie neptunalia, a mi skonczyly matury. ochroniarz okazal sie znajomym naszych nowo poznanych znajomych (mamy dzieciaka z ktorym skakalismy po drzewie). a "zalotnie", bo primo zdjecie robil Jedyny, a secundo, zakuli mnie, zeby sie dowiedziec, czy mnie to podnieca. badali reakcje. tak w duzym skrocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety lekko ściął brodę:

 

niach3.jpg

 

i dzięki temu mógł bez przeszkód pokazać się na mieście w towarzystwie takiej oto niewiasty:

 

niach2.jpg

 

Pozdrowionka :)

 

ps: C350D + 50mm Helios na dziurze 2.8 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności