Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Siadly's Race Tech xx.


Siadly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zapowiada się, fajny samochodzik. Na tych szkicach nie wygląda to ciekawie, ale model się prezentuje nieźle. Nie widzę błędów oprócz tych które zaznaczyłem na czerwono.

Pomarańczowy- wydaje mi się że to miejsce jest jakieś dziwne. Lepiej by wyglądało, jak dolna krawędź by była nieco wyżej (nad tym przetłoczeniem).

5f8b7f24fc570982.jpg

Jak byś mógł to pokaż siatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie autko. Jak na concept to całkiem spójnie ci to na razie idzie, widać że masz dobry pomysł na ten samochodzik.

 

Mały offtop - jesteś z Kielc? Bo widzę sporo zdjęć z toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczna linia troche przypomina porshe z le mans ale chyba dlatego mi sie podoba ;] ja bym osobiscie światła zmienił bo skośne jakos azjata mi zalatują ale to twój projekt takze to zalezy od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po kolei :)

 

Nie jestem z Kielc, tylko jezdze na tor jak są WSMP (najblizsza mnie impreza motosportowa - ok 90km)

 

Spoiler chyba będzie nowy, sie okaże.

 

Linia boczna moze przypominac Porsche bo za szkic boczny wstawiłem właśnie 911GT1. Tylko po to zeby zachować rozsądne proporcje auta.

 

Maski faktycznie nie poprawiłem, w następnym updacie się poprawie. Diody robiłem ręcznie (shift + przeciąganie elementu), choć pewnie są toolsy które zrobiłyby to za mnie w moment :)

 

No i mnie 1 rzecz zainteresowała - czy faktycznie można sprawdzić aero? Jezeli tak to w co muszę się zaopatrzyć (daaawno temu widziałem screen z jakiegoś progsa i tam były strumienie powietrza). Mam nadzieje ze mnie nie wkrecacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogółem concept mi się podoba, ale dwie kwestie, 1 maska jakaś taka dziwna, wygląda na pogiętą, i czy czasem przód nie jest za długi? jeżeli silnik jest z tylu to z przodu miejsce się tylko marnuje, chyba ze upchasz tam dwie zapasówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba taki agresywny poniekąd kształt a nie jak wiekszosc obłych "wyścigówek" :P

 

"(daaawno temu widziałem screen z jakiegoś progsa i tam były strumienie powietrza)"

 

Moze chodzi o screen z testów pluginu FumeFx ;) W mniej wiecej 1:45 minucie jest pokazany aero ;) Koles w komentarzach dał link do swojej strony skad mozna tutki do tego pobrac :) Może Ci się to przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz ten przód jest za wysoki będzie przysłaniał kierowcy pole widzenia i jeszcze te lusterka ... koleś by musiałby mieć oczy pod samym sufitem auta żeby coś z tyłu w nich widzieć nie sądzisz? ogólnie mi się podoba ten tył trochę taki sobie ale ujdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności