Skocz do zawartości

Finished 2D: Samurai


masz)rum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie w nowym roku! Znalazłem chwilę aby przysiąść ponownie nad WIPem Samuraja, cóż, znalazło by się pewnie kilka spraw do poprawki ale postanowiłem zakończyć pracę na tym etapie. Chciałbym podziękować jeszcze raz wszystkim za pomoc i zainteresowanie ;D

Zapraszam do krytyki i oceny ;]

Pozdrawiam!

 

samuraiiiismalja2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No i fajnie wyszlo :] Przede wszytskim udalo ci sie w miare utrzymac forme i bryle postaci ze wzrok juz sie nie gubi. Teraz najbardziej mi przeszkadza sam plomien bo powinien byc o wiele jasniejszy, miejscami wrecz bialy (popatrz sobie na fotki ognisk w nocy, a zeby zlapac tyle datalu na postaciach przeslona aparatu musiala by byc otwarta o wiele dluzej) zdecydowanie bez tych wstawek rozowych. Jezli chciales strzale zaakcentowac to na pomaranczowo a najalepiej w srodku plomienia w ogole tego nie robic bo tam wlasnie wokół niej rodzi sie ogien i tam jest najjasniej/najgorecej

 

Ale ogolnie - dopsz jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortom: hmmm... wygląda na to że nie tylko tobie ;P ...no ale już to naprawiłem.

RK: Dzięki, polookałem sobie trochę takich wojów na necie ale nie trzymałem się sztywno konkretnej zbroi, zmontowałem megamix z pamięci ;] PS: a znasz jakichś producentów karcianek???

DaRoZ: THX (...już cię kiedyś miałem zapytać - ten twój opis to może z KoRna?)

Maroński: dzięks mistrzu, pomyślę nad tym ale już wrzucać nie będę chyba ;P

Polterge!st, Siegmar, Wink25, Floo: Dzięki wielkie ;]

OmeN2501: ty to masz oko, i jak ja mam sie z tobą nie zgodzić, wstawki różowe - dopiero teraz to zauważyłem, to miał być jakiś taki fioletowy fragment płomienią, jak coś się pali nasączone naftą ma czasem taki kolor no ale później chyba płomień lekko rozjaśniałem i różowe wyszło. Dzięki ;]!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności