Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Nokia 7500 PRISM


mastahcez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

milion renderow pozniej... jak zwykle brakuje mi tekstur a juz sie biore za swiatlo i materialy.

 

nokia8.jpg

 

co do reklamy to napewno i taka wersja sie przyda tez ale i tak zrobie poza tym wersje kosmiczna - trojkaty w ruchu, lasery, slonie i w ogole reklama lecha. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia11.jpg

 

skad ten bluescreen? nie moge nigdzie znalezc tapety oryginalnej z tej nokii... ogolnie jakas abstrakcja by sie nadala, taka trojkatna, ale nie jestem w tym zbyt dobry wiec dopoki nic ciekawszego nie znajde to zostaje ten uroczy windowsowy error. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej sie bawie swiatlem, model fajny ale jak go teraz pokazac zeby przyciagal uwage... troche szperalem w necie i nastawiam sie na zrobienie od postaw takiego otoczenia w stylu tapety nokii a zrobione jak 2advanced. zobaczymy czy mi sie uda. aha no i stwierdzam ze na ekranie nie bedzie tapety bo chcem zeby to otoczenie ktore zrobie w maksie(jakies przenikajace planey i rozniste efekty swietlne) sie odbijaly w komorce a to bedzie za duzo jeszcze z tapeta. nie wracam do poprzedniego jojsticka bo ten mi sie bardziej podoba:)

nokia12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede zadowolony z tej abstrakcji to niewykluczone ze zrobie taka w ich stylu jeszcze reklame do portfolio a narazie spodobal mi sie sam ksztalt telefonu i rownie dobrze moglaby byc to motorola i tez bym przerobil to po swojemu:) juz dobrze mi idzie z tym tlem ale bez PS sie nieobejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatecznie takby to wygladalo, dalbym jeszcze logo nokii ale nie wiem czy to przypadkiem nie jest juz lamanie praw autorskich czy cos? nie bede tego umieszczal w galerii bo widze ze oprocz kamila to nie wywolalo wiekszego zainteresowania. pozdr. cez

 

 

nokia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przez fov i ustawienie kamery ale jesli to zmienie to wszystkie blyski i odbicia mi sie pojda ... i otoczenie tez a zreszta to juz zrobilem duzy render i nie chcem przechodzic przez to pieklo ponownie na mojej maszynie. finalnie tak to wyglada

tel.jpg

moze do tego kiedys wroce ale narazie starczy juz meczenia. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności