Skocz do zawartości

Finished 2D: ugly kid


Gość Czarnystefan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnystefan

Praca inspirowana twórczością Broma, Gigera i kilku innych artystów. około ośmiu godzin pracy z fotoszopem i tabletem. grafika jest nieco obleśna, ale o taki efekt mi chodziło:) pozdrawiam.

 

uglykides8.jpg

 

 

i kilka zbliżeń:

 

uglykidcloseuphx9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

eee-no w sumie nie jest tak źle (w sensie obleśnie), ciągle jednak jest utrzymane w konwencji tak jakby rysunkowo-komiksowej;)

fajne światło i szczegóły, choć ja bym dodała więcej mroku tam z tyłu- no ale rób jak uważasz;)

fajne mięśniochy-Ty coś z nimi masz, wszędzie są, bez mięśniochów to normalnie pracy nie zrobisz;P

i fajna wilgotnośc oka, bliki, śmiki, cały ten cielesny światłocień i "wilgotność" ;)

 

Tylko niezbyt jasne są te materiały/ szaty/ pajęczyny/zwisające części ciała, w których jest mały i ręce potwory- no właśnie-nie jasne, nie wiadomo co to i po co :D

 

 

ps: Mój facet jest horroro-fanem, w moim domku ogląda się horrory do obiadków, więc coś takiego, jest dla mnie kompletnie "lightowe" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym był kozakiem. ale to nie jest obleśne. raczej takie puci-puci, bobasa chętnie ucałowałbym, lub tam polizał bo wydaje się taki wysuszony. docelowa wilgoć jest chyba zbyt rozmazanie-zamglona, żeby wyglądała mokro a nie zakurzenie.

 

bardzo ładny obrazek i fantastyczna czapka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca prosi się o mocniejsze cienie w backgroundzie, mocniejszy walor samych postaci ... Dodatkowo to zaciemnienie sceny i dodanie blików (to co mówili koledzy o wilgotności sceny) dodałyby obrazkowi wyrazu ... Mimo świetnego warsztatu i całkiem fajnego konceptu, uważam, że praca jest za bardzo na talerzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności