Skocz do zawartości

wiz 3D: kuchnia Frida + nowe ujęcie


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest bardzo przyjemnie, czysto, schludnie. Podoba mi się.

Zastanawiam się czy fugi na podłodze nie są zbyt ciemne i jeszcze czy nie lepiej by było gdyby światło słoneczne nie zawadziło jednak trochę o blat. Bo teraz nie wiadomo skąd pada. Albo niech wejdzie w te półki na dole. Taki detal świetlny powstanie ;)

 

ps. Co tak ciągle zmieniasz tą ramkę? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonanie jak zwykle dobre ale praktyczna strona wnetrza nie bardzo mi sie widzi, pusto jak w prosektorium, nie ma gniazdek nad blatem, ta niska półka nad podłoga jest niepraktyczna - raz że niebezpieczna bo ktoś stanie i może mebel przewrócić a dwa jak tam wyczyścić kurz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC: nie żebym się czepiał, bo dopiero sie ucze, ale na Twojej stronie w portfolio masz strasznie podkręcone kolory - ten sklep BOMI chociażby. Skoro piszesz, że fotorealistyczne to chyba za mocno podkręcasz kolor :/ no nie wiem, może klienci sobie tego życzą, albo mam coś nie tak z monitorem :/ Chciałbym po prostu wiedzieć, czy też mam tak podciągać kolor, bo staram się raczej nie eksponować kolorów, żeby wyglądało to bardziej naturalnie. Mógłbys dwa zdania skrobnąć odnośnie tych mocnych kolorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalibrowałeś monitor? Chociazby adobe gamma.

 

W Bomi to fakt, są troszke podkręcone kolory, ale to już celowe.

Co do reszty to nie wiem co Tobie nie pasuje. W komercyjnych pracach często liczy się kolor niż jego brak. Też osobiście wole bardziej naturalne tony.

To że mówisz, że kolory są mocno podkręcone to troszke mnie dziwi - sprawdz monitor adobe gamma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Ciekawie to wyszlo, niezle... 4 ode mnie :) .

 

+ ciekawe mebelki

+ ladne szare wzorki na blacie (to od tego ta biel wydaje sie "brudna" :), a kurz na monitorze swoja droga)

+ czystko i schludnie :)

 

Teraz troche sie poczepiam ;)

 

- brakuje mi kaustykow od kieliszkow na blacie :)

- nad piecem by mozna fajnie ozywic scenke, jakis obraz, plazma lub kolorowy kwiat

- meble nie maja klamek za bardzo, podejrzewam ze nie potrzebuja, ale napisze co mi tam ;)

- kuchnia nie ma wentylacji, brakuje gniazdek elektrycznych

- wielkie kafle, zrobilbym mniejsze,

- na oknie dalbym kwiata z doniczka albo rolety, albo drzewo za oknem ktore dodaly by detal na cieniu, patrz podloga

 

Pozdr.

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- brakuje mi kaustykow od kieliszkow na blacie :)

 

hmm... wydaje mi się, że w miękkim świetle kaustyki nie powinny być widoczne na tyle, żeby przeliczać je specjalnie dla tego ujęcia ;)

 

 

- nad piecem by mozna fajnie ozywic scenke, jakis obraz, plazma lub kolorowy kwiat

 

wysoka temperatura! omg... już widzę jak na plazmę za 6k codziennie ładuje się tony pary i gorącego wi wilgotnego powietrza. rok - to maksimum ile pociągnie taka plazma a z obrazu zostanie ścierka albo co gorsza zjedzie wprost na ładny piec :)

 

- wielkie kafle, zrobilbym mniejsze,

 

ee tam. mniej fugi do zapaskudzenia, każda gospodyni domowa pokocha podłogę którą można tylko przejechać mopem a nie potrzeba szorować fug ;]

 

 

hehe. czepiać można się w nieskończoność. fajna wizka wyszła i tyle :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te dekory, i skąd pada światło że tak dziwnie je widać na podłodze? czy to jest okno podwójne w pionie czy w poziomie? Zmieniłbym kierunek światła żeby dawało ciekawszy cień. Ogólnie wizka na poziomie, technicznie bardzo dobra ale nie porywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysoka temperatura! omg... już widzę jak na plazmę za 6k codziennie ładuje się tony pary i gorącego wi wilgotnego powietrza. rok - to maksimum ile pociągnie taka plazma a z obrazu zostanie ścierka albo co gorsza zjedzie wprost na ładny piec :)

hehe. czepiać można się w nieskończoność. fajna wizka wyszła i tyle :)

Pozdrawiam

 

Ja tylko niosę pomoc :)

Co do temp. nie pomyslalem - masz racje, ale za to kolorowy kaktus by sie ucieszyl :)

 

Pozdr.

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności