Skocz do zawartości

Finished 2d : ,,Alicja,,


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Dziękuję za miłe przyjęcie ostatniej pracki :P..pomyslałem ze dokończe zaczętą niegdys babke jusz ją tytaj na łamach forum w teczce pokazywalem jako cwiczenie ..cos mnie wzielo i podkończylem troszke ją :) Zapraszam do oglądania ,kommentowania i Pozdrawiam ...

acha ogółem jakies 30h z hakiem ....

 

 

Alicejpgmax.jpg

 

clous up...

 

1ass-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie nie janko nie sciemniaj tla, od dolu ladnie jest sciemnione, a twarz jest podkreslona wystarczajaco by dawalo wrazenie "bliskosci" w stosunku do kamery, imo nic nie zmieniaj :) twarzyczka swietna, i podziwiam w szczegolnosci tą lekkosc w wykonaniu wlosow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoZ : oki oki :) włoski pociągnołem najzwyklejszym kwadratowym z fotoszopa pędzlem

 

selfu: własnie sie tego troszke obawiałem ,,o czywiscie nie chciałem niczego z nikąd kopiowac , puki w mojej bańce cos sie nie urodzi samemu to tego nie smaruje ...zwierciadło najlepiej mi tu pasowało a ze zółte mysle ze tu inny kolor nie bardzo by tu podszedł :/...Oczywiscie z całym szacunkiem dla magicznej pracki Biglebowskiego ....

 

CzAk1: Dzięki:)

 

mant-raz: staram sobie je wyobrazic w najlepszym ustawieniu w głowie przed rysowaniem początkowych szkiców ..tam gdzie mój umysł jescze nie sięga :) staram sie oglądac duzo prac artystów bynajmniej nie kopiowac zestawien itp tylko obserwowac jak które kolory , jak ciekawie są zestawione ((i duuzo cwiczyc ))..ot cała filozofia (ale głównie to w bance obraz przed szkicami powstaje ) Dziękówka man

 

masz)rum : Dziękówka ze sie podoba :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyce zaznacz bardziej :D

 

A żółcienie łądne ale są też w miejscach gdzie powinno być SSS - a więc kolor czerwonawy, nie żółty. Teaz wygląda trochę jak z obcej rasy - z czymś żółtym zamiast krwi :P czepiam sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Świetne :) Przypomina mi bardzo "lampidło" bigleba klimatem i na szczęście jest na podobnym poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności