Skocz do zawartości

Command & Conquer Red Alert 3 announced!


Knysha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja odwrotnie, chciałbym coś innego niż trójwymiarowy klon poprzednich części. jeżeli nie będzie przełomowych rozwiązań (jak w Clancy's EndWar) lub oryginalnego klimatu, to gierka przepadnie - porównywana do pierwowzoru i drugiego Starcrafta.

no powiedzcie, czy baner z 1. posta nie mógłby reklamować części drugiej? futurystycznie może być, jeśli to znajdą jakieś uzasadnienie i szczyptę pomysłowości. na razie z grafiki wychodzi klon Halo Wars. w sumie, za mało materiałów żeby oceniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomka ze klimat raczej nie bedzie taki sam bo to wkoncu 3d a strategie 3d traca klimat i werwe :D oczywiscie wylaczajac anno 1701 :p

po tych srcreenach malo mozna oscenic widac tylko czerwony i niebieski kolor wiec to i tak na plus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie kolejna część. Nadal gram w drugą część i gra jest super. Boję się tylko, że EA coś zepsuje. C&C 3 miało być wspaniałą grą i tak na nią czekałem, a jednak się mocno zawiodłem. Podobnie może być z RA 3. Ale czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

heh a mnie osobiscie to 3d w rts strasznie drazni... kiedys nie bylo 3d w rts i gry mialy swoja magie... Przeciez dzis na plytke mozna byloby tyle animacji 2d w takiej rts wsadzic ze glowa mala. Taka RTS 2d z mnostwem grafiki, multum jednostek, masy ladnych animacji tych jednostek to bylby hicior ogromny. A tak? znow obracana mapka, troche jednostek ladnie oteksturowanych, filmiki miedzy misjami itp. itd. Wiem, marudze i pewnie nie mam racji. No coz, wsrod tych wszystkich nowosci i wodotryskow w grach ja caly czas gram starocie pod dosboxem :) Poprostu wowczas gry mialy to cos czego nie dostrzegam w pozniejszych tytulach po za wyjatkami typu (fallout 1 i 2,).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

CzAk1: dokladnie to ujales o co mi chodzi. Kiedys kazdy pixel w grze pochodzil od artysty, teraz jak najwiecej, jak najszybciej byle komp pociagnal. Ehhh odpale sobie Dune 1 by znow poczuc ten niepowtarzalny klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomka ze klimat raczej nie bedzie taki sam bo to wkoncu 3d a strategie 3d traca klimat i werwe :D oczywiscie wylaczajac anno 1701 :p
Taa, anno jest the best. O! I do tego Age of Empires, ale raczej dwójka. :)

Z tych starych-nowych gier, to chyba bezpieczniej czekac na StarCrafta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że popracują nad designem jednostek i budynków, bo to co teraz pokazali jest żałosne. Spójrzcie na cewkę tesli, a czołgi są nijakie. Apocalypsa wygląda śmiesznie, aliancki MCV bez polotu.

Oby nie podeszli do tego, jak do poważnej gry, bo właśnie klimat RA2 był genialny.

 

pocieszam się tym że pierwsze obrazki z RA2 różniły się od finalnej wersji:):

1148974968954(1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, anno jest the best. O! I do tego Age of Empires, ale raczej dwójka. :)

Z tych starych-nowych gier, to chyba bezpieczniej czekac na StarCrafta.

Ooooo dokladnie dwojeczka jest wypass ale trojeczka rowzniez niczego sobie chociaz klimat juz mniejszy, ogolnie to kontynuacje dobrych gier cos czesto sie psuja :/

P.S a Faraon ?:D

For mother Russia!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jeszcze na PS u brata grałem w Red Alert , super gra ... tiberium wars mi sie już tak nie podoba , wole od niej SupCom'a ... zobaczymy jak będzie wyglądać nowe c&c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności