Skocz do zawartości

Poszukiwacze francuskiej przygody ;-)


Rejtan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio trapi mnie koszmarny problem...

Mianowicie wykopałem półtoraroczne zdjęcie z jakąś francuską pięknością ;-)

Muszę ją jakoś znaleźć ale mam tylko fotke :-p

Uwaga teraz pytanie do Was! Nie znacie jakichś francuskich forów (najlepiej popularne) albo portali typu fotka.pl albo nasza-klasa.pl?

A, i proszę sobie odpuścić niepoważne komentarze - ja mówię serio.

Pozdrawiam!

Rejtan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak pokażesz fotkę to ci dam linki do dwóch francuzkich for graficznych.

 

edit: byłeś szybszy, proszę bardzo:

http://www.3d-station.com/pages/home/home.php

http://www.3dvf.com/

Jak ją wymodelujesz będzie ci łatwiej znaleźć sprzymierzeńców.

 

Którym chłopkiem jesteś ty? Ona się patrzy tak nieufnie z ukosa, jesteś pewny że chce być przez ciebie znaleziona?

 

Po co mówiłeś że w londynie? Pozgadywaliby chłopcy, mieliby radochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut łamaliśmy sobie języki. Ale i tak miała większe kłopoty z angielskim niż ja ;-) BTW, ten po prawej w czarnej bluzie to ja :-)

Ania proszę pomóż bo ja się nie mogę zarejestrowac a tych forach :/ jakieś znaczki wyskakują hehe jakby nie mogli po angielsku mówić / pisać ehhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"15 minut łamaliśmy sobie języki." po francusku ? ;> ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=FaEl9Oa7lqQ&feature=related

 

a tak serio to tez mam podobny problem i to od kilku lat, sni mi sie prawie codziennie i nie mam pojecia jak ja znalezc

takze doloczam sie do do watku

http://tadeuszchmiel.com/lei.jpg

jezeli ktokolwiek wie gdzie lub widzial ta opania, to prosze pma

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie lepiej się spytaj po angielsku na forum fanów Alizee, masz tam większe szansy na zrozumienie niż na forum o grafice, bo tam będą chyba takie bardziej romantyczne osoby.

 

Próbowałeś po francusku? Warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nią tylko 15 min. To cała znajomość;-)

Zostało po niej tylko zdjęcie...

No nikt mi nie powie, że to ieosiągalne znaleźć kobietę na podstawie zdjęcia. Tym bardziej, że Francja to rozwinięte państwo (dostępność internetu) i populacja wymierająca... Mniej osób do przeszukania ;-) Niestety nie umiem francuskiego ni w ząb... Jutro zapytam znajomej jak poskładać takiego posta po francusku ;-) A w dalszym ciągu czekam na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je cherche cette famme. Elle est la famme de mes rêves. J'ai parlé avec elle 15 min, c'etait dans London la dernier année. Je veux faire du amour francais.

 

Koniecznie daj ten tekst komuś sprawdzić, bo znam francuski na tyle kiepsko że nie jestem pewna co piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk kurde chyba mam podobny problem tylko z ta roznica ze sni mi sie ten na go0rze :)

15min ? ale dawno temu czy niedawno ? jak dawno to juz ma chlopaka zapewne :p

ale z tym poszukiwaniem laski to smiech, nie znasz francuskiego, nie znasz jej imienia, wogole Francja to duzy kraj wiec latwo nie bedzie :]

powodzenia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalesc na podstawie zdjęcia, owszem jest możliwe. Ale szukając przez internet, to raczej cięzko będzie...Ostateczna opcja, to mozesz pójsc francuskiej telewizji...cos jak Teleexpress i daj ogłoszenie ze szukac taką, a taka osobę ;) :) Jestes pewny ze tego samego by chciała.? :)

Pare miesięcy temu było głosno w teleexpresie. Obcokrajowiec szukał pewną polkę. Byli zakochani. I bardzo zalezało mu na kontakcie. Zrobili z tego niezły dokument. Spodobała mi sie taka inicjatywa. Nie wiem jak sie to skonczyło. Musiałem przegapic następne odcinki tele...

Cóż życzę powodzenia w poszukiwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, warto ;D

 

potwierdzam :P

 

ale z tym poszukiwaniem laski to smiech, nie znasz francuskiego, nie znasz jej imienia, wogole Francja to duzy kraj wiec latwo nie bedzie :]

powodzenia :p

 

 

he e tam Francja ma cale 2 cm na mojej mapie :)

 

 

a tak z ciekawości :) Rejtan jak będziesz znal francuski odpowiednik fotka.pl

masz zamiar przeglądać wszystkie foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczegoly nie wnikajcie ;] No kurcze, musi być jakiś sposób aby ją znaleźć, przecież nie zapadła się pod ziemię... zna ktoś może francuski i może to przetłumaczyć? "Après avoir créé un nouveau compte, tu dois attendre 7 jours"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw naucz sie polskiego "nie poważny" człowieku ;]

 

to teraz znajc totaj na forom conajmniej jeden temat gdzie jakas osoba poszokoie osoby z kturom "rozmawiala" 15 min, 1.5roku temu i robila wielkie halo ?

 

wiec na zdrowy rozsadek jestes smieszny.

 

 

+

 

nie znam angielskiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz znajc totaj na forom conajmniej jeden temat gdzie jakas osoba poszokoie osoby z kturom "rozmawiala" 15 min, 1.5roku temu i robila wielkie halo ?

 

wiec na zdrowy rozsadek jestes smieszny.

 

a muj borze jak Ty piżesz :D

 

a temat rzondzi :) ubaf po pahy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności