Skocz do zawartości

Scena 3d: Kulka i walec


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Robię to dla wszystkich fanów mojej kulki z wątku Deada.. prosze bardzo - macie, co chcieliście :P 15 minut pracy z zegarkiem w ręku.. miała na poczatku sluzyc do testowania ustawien brazila, ale chce, zebyscie ja ocenili tylko i wylacznie pod katem artystycznym!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moja polonistka powiedziałaby zapewne że jest to ekwiwalentyzacja uczuć wczesnobarokowego poety rozmyślającego nad sensem swej egzystencji oraz nad istotą życia jednostki żyjącej wśród zdemoralizowanego i bezwartościowego świata...

a ja bym powidział że jest to kula ,walec i kilka prostopadłościanów wyrenderowanych w brazilu, nic specjalnego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti technicznie jeszcze duzo pracy przed Toba :)

 

Pod katem artystycznym: usun walec i mala kulke, swietna makieta kompozycji, moze jeszcze jakies delikatne dodatkowe swiatelko.

 

Swietna kompozycja, kadr i klimat!!

Na podstwie tego mozna zrobic naprawde ciekawa prace. Od ciebie zalezy tylko co podstawisz zamiast boxow i kuli.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmmmmmm lubię to subtelne operowanie atmosferą niepokoju w twoich pracach... Profesjonalizm w każdym calu. Myślę że koledzy źle ocenili twoje metody twórcze, mi to wygląda na klasyczne \"per face\". Hmmm, na obwieszczenie \"nowego nurtu\" jest jeszcze troszkę za wcześnie (niech jeszcze troszkę obrośnie w piórka). Ale sam fakt bycia przy tworzeniu się historii sprawia że chyba muszę do wc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

No i takim oto sposobem udowodnilem wam, ze kulka i walec w klimatycznym, oswietleniu nie moga byc dobra praca, podobnie jak lampka na stoliku bez odwietlenia ;) !! Dziekuje za uwage, koniec tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety praca kompletnie do mnie nie trafia. Sztuki tu zadnej nawet w zalążku - chaotycznie porozmieszczane przedmioty, nieprzemyslana kompozycja, wszystko jest przypadkowe i to widac - nic sie w tej pracy nie broni!

Sorry ale takie mam wrazenia.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmm.. jush 2x zamykalem watek.. :) A te jest 3ci raz :P

Chcialem po prostu cos udowdnic co poniektorym.. koniec komentowania... ta praca jest slaba i nie przemyslana, ale doskonale pokazuje, ze zeby cos zrobic trzeba chwilke posiedziec nad czyms!!

Jeez, EOT!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności