Skocz do zawartości

Obiekt 3d: MP 5


F/X

Rekomendowane odpowiedzi

Moj nastepny model ktory jest jeszcze w trakcie roboty. Celowo model dalem teraz (a nie jak to zazwyczaj na koniec pracy ;] ) poki jeszcze mozna zrobic zmiany w modelu i UV'ce.

 

87836174xy2.jpg

 

 

55779535zg9.th.jpg

 

uvof8.th.jpg

 

Celownik nie jest z mp5.

Model LP ma: 2752 tri i docelowo mapy 2048

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak. Normalki ida dopiero do wypalenie tylko najpierw chcialem sie dowiedziec czy reszta rzeczy jest w porzadku (po wypaleniu normalek nie bede mogl zmienic np uv'ki)

ognisty: "jest lepiej" to pojecie bardzo wzgledne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :), ale otwór na lufie w wersji hi dziwnie wygląda (2 ujęcie) jesteś pewien, że nie ma tam żadnych zniekrztałceń?? A wersję low można by jeszcze odchudzić. Trochę pobazgrałem Ci screen z tym modelem :P, tam gdize na czerwono to wydaje mi się, że możno poweldować trochę vertexów

 

55779535zg9ww4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawilem kilka rzeczy w samym modelu i Uv'alce. A teraz UP (Model LP z normal mapa):

 

finjd9.jpg

 

Normal mapy wypalane byly w 18 czesciach. Maja jeszcze kilka bledow :/

 

A tu sama normal mapa:

mp5normalji8.th.jpg

 

Edit:

---------------------------------------------

Zabralem sie za teksture:

finkg7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floo:Wersja lekko zuzyta bylaby ciekawa, ale dostalem zlecenie na bron dla najemnikow...czyli dosyc czysta. Zuzyte beda bronie dla terro (latarki na tasme itp) ;]

 

Od ostatniego up'a nie mam pomyslu co zmienic wiec koncze ta bron i lece z nastepnym modelem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Model i tekstury dla mnie bardzo ladne, ale od strony odwzorowania: MP5 mają inny system celowniczy: rycina umieszczona jest w obrotowym czteropozycyjnym cylindrze. Wzór: http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1119

ty zrobiłeś tu celownik z M4:P Rozumiem że brak blokady kolby to kwestia redukcji detali. A tak juz baaardzo sie czepiając to szyna RIS (góra karabinu, szczerbinki) jest za wąska. Ale to już drobiazg... takto fajnie, fajnie podoba mi sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Zdjęcie repliki podesłałem, bo to pierwsze co pod ręke mi wpadło, co nie zmienia faktu że mp5 ma taki system celowniczy jak opisalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy robilem ten model mialem duza swobode dzialania , dlatego model ma inny celownik.

(w pierwszym poscie to zaznaczylem).

 

btw. Projekt jest juz zamkniety. Skonczylem robic ten model kilka miesiecy temu i juz dawno poszedl do NoName mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

A no to spoko, nie zwróciłem uwagi na to... spoko, to jest twój projekt, możesz tam nawet wstawić kubek w miejsce celownika, twoja inwencja, ważne że solidnie wykonane:) tak tylko mowie co przykuło moją uwagę... pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności