Skocz do zawartości

Scena 3d: łazienka


legolas

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy zdobyłem Brazila staram się go jak najwięcej eksploatować. Teraz zribiłem scenkę-łazienkę jeszcze nie skończona, ale postanowiłem sobie, że ta praca musi być skończona, a teraz render i wasze komentarze. Renderowało się 2godz. i 44min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hmm.. więc powiem tak - 3 godziny to za duzo jak na taki ender, musiałeś przesadzić w ustawieniach, poza tym wygląda mało naturalnie... Inna sprawa to ustawienie kamery i ogniskowa - jest za duża, takie coś nie przejdzie (zwłaszcza w wizualizacji!!). Acha, no i jeszczez tekstura podłogi - dużo ładniej wyglądałoby to, gdyby płytki były dopasowane, a nie uciete z lewej strony!! :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Tak, Quasi ma racje - światło jest za silne i za bardzo skupione.. Wyglada na to, ze uzywales fotonow - powinienes zwiekszyc Diffuse Depth, a zmniejszyc sile swiatla..

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz - płytki na suficie.. hmm... wyglądają, jakby zrobione były z.. hmm.. wody?? Strasznie dziwna teksturka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta glazura na suicie była taka testowa, Nie użwam fotonów, ani nic tylko indirect iluminate i image sampling na 1/2 . dałem nowe texsturki, ale jeszcze nie są dobrze zeskalowane, więc trzeba poczekac. To się renderowało 37min. i 34 sek. Czemu tak długo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa - dziwnie odstaje od sufitu jakby bylaa dodana w jakims programie 2d.

Prysznic - pancerny, Nie szklany (chyba tylko dla testu, oby)

Dalej nie wiem gdzie są dżwi i reszta przyborów łazienkowych.

Sufit - szary???

Moj znajomy przez chwile na to popatrzyl i spytal: Szafa??

Plusem jest to ze robi sie klimacik (szkoda ze obozu koncentacyjnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju, no piszę, że dopiero zacząłem , render przysznica jest wyżej, lampe sie dzwignie jak sie nie podoba, kamera jest w drzwiach, to raczej nie mogą być widoczne, ja nie mam oczu dookoła głowy, chyba, że ktoś ma :P , ja ci dam obóz koncentracyjny -\"Pianistę\" sobie zobacz to ma być zwykła przeciętna łazienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO miałem dziś chwilke to sobiemodelowałem szafkę i ukrop. na szafce sa takie załamania, bo na końcu poprawiałaem ten obiekt ze MeshSmoth i w tym miejscu zwiększyłe crease i tak zostało , po otexturowaniu powinno zniknąć. A ta szafa to prowizorka bodrzwiczki są na stałe przymocowane, bo w śroku jest kolanko z wody i inne urządzenia, więc po co ma być otwierana ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem do serca wasze komenarze, ale to jest moja pierwsza scena i nie wszystko jest takie piękne, nie dawno dowiedziałem się do czego służy narzędzie WELD, a tak pozatym to kibel modelowałem jak samochód , z tutoriala o Landrover\'ze Freelander , albo jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O BOŻE.

To wygląda jak, jak, jak (brak mi słów)

Weź się lepiej za zbieranie znaczków (sory). Myślę że posiedzisz nad tym z 2 dni i będzie wszystko gance-gal :cool:

 

I mam jeden problem (do ciebie) weź sobie ustaw godzinę GTM+1... (warszawa, ....). Komentaż do tego zdjęcia pod.

 

Pozdrovionka [lol2]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem trochę tę pólkę, bo nie jestem na taki poziomie, by zaokrąglić to tak ładnie. ;) musze jeszcze posiedzieć nad \"klopem\" bi mi deska nie wychodzi, i mam pytanie jak połączyć dwa \"element\" w poly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności